Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Lietuvoje apsilankė „FACE“ organizacijos atstovai

Turinys:

Lietuvoje apsilankė „FACE“ organizacijos prezidentas Torbjörn Larsson ir aplinkosaugos specialistas Cy Griffin.

„FACE“ organizacija įsteigta 1977 metais, o dabar atstovauja 7 milijonams medžiotojų kaip tarptautinė pelno nesiekianti nevyriausybinė organizacija. Tai didžiausia demokratiška medžiotojų atstovybė pasaulyje ir galbūt viena didžiausių tokių organizacijų Europoje. „FACE“ narės – nacionalinės medžiotojų asociacijos iš 34 šalių, kurių 28 – ES šalys. „FACE“ kalba apie tvarų gamtos išteklių naudojimo principą, yra pasaulinės gamtos apsaugos organizacijos narė nuo 1987 metų. Federacija su savo partneriais bendradarbiauja aptardama daugybę su medžiokle susijusių klausimų. 

„FACE“ organizacijos prezidentas Torbjörn Larsson ir „Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos“ prezidentas Virginijus Kantauskas susitiko su aplinkos ministru Simonu Gentvilu.

Susitikimo Aplinkos ministerijoje metu aptarta esama medžioklės plotų struktūra Lietuvoje, kuri anot „FACE“ ir „LMŽD“ yra tinkamai funkcionuojanti ir atitinka didžiosios dalies medžiotojų poreikius. Taip pat aptarta sudėtinga situacija dėl afrikinio kiaulių maro Europoje, pasidalinta kitų šalių praktiką dėl naktinio matymo taikiklių ir garso moderatorių naudojimo medžioklėje.

Susitikimas Aplinkos ministerijoje buvo naudingas visoms pusėms, o „FACE“ organizacijos prezidentas Torbjörn Larsson paminėjo, kad „Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugija“ nuo šiol turės visokeriopą palaikymą iš Europos medžioklės ir laukinės faunos apsaugos federacijos.

Susitikimo dalyviai iš kairės: Deividas Staponkus LMŽD patarėjas, Marius Čepulis aplinkos ministro patarėjas, Cy Griffin FACE aplinkosaugos specialistas, Simonas Gentvilas aplinkos ministras, Torbjörn Larsson FACE presidentas, Virginijus Kantauskas LMŽD prezidentas, Laimonas Daukša LMŽD direktorius.

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 4.5 / 5. Balsavo: 17

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą