Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Garmin fenix 5x

Laikrodis medžioklei GARMIN fēnix 5X

Turinys:

Technologijos nenumaldomai veržiasi į visas sritis ir medžioklė taip pat ne išimtis. Jau nieko nebestebina termovizoriai su kuriais, kad ir juodžiausią naktį galite aptikti žvėrį kilometro atstumu, išmaniosios optikos, kurios apskaičiuoja kulkos kritimą skirtingais atstumais, o naktinio matymo prietaisai tapo kasdienybe.

Ne vienam medžiotojui manau yra pažįstama tokia situacija, kaip po ne visai taiklaus šūvio naktį tenka eiti ieškoti žvėries ir po ilgų klaidžiojimų supranti, kad nebežinai iš kur atėjai. Man asmeniškai yra taip nutikę ir teko ilgai klajoti miške, kol pagaliau išėjau į palaukę pusantro kilometro nuo tos vietos kur stovėjo mano automobilis. Be abejo tokioje situacijoje gali pagelbėti išmanusis telefonas, jei yra internetas, bet kaip mes visi puikiai žinome, miške dažniausiai jo nėra, o kompasą nešiojasi su savimi tikrai ne kiekvienas. Taigi apžvelkime vieną geriausių pasaulyje laikomą „GARMIN fenix 5x“ laikrodį, kuris padės išvengti tokių situacijų ir pakalbėkime apie tai kiek jis gali būti naudingas medžioklėje.

Europos topografiniai žemėlapiai
Pradėkime nuo to, kad medžioklėje dažnai tenka nustatyti savo buvimo vieta, kaip ir minėjau prieš tai, ne visada tą pavyksta padaryti su išmaniuoju telefonu. Šis „GARMIN fenix 5x“ laikrodis turi įdiegtus Europos topografinius žemėlapius, kurie veikia be interneto ryšio. Mano nuomone, tai viena svarbiausių šio laikrodžio funkcijų, nes jūs visada žinosite, kur randatės net ir atokiausiame miško kampelyje.

Šuns sekimo galimybė
Dar viena naudinga funkcija medžiotojams – šuns sekimo galimybė. 5X serijos laikrodį galima sujungti su šunų sekimo įranga „Garmin Alpha 100″ arba „Garmin Alpha 50“ ir matyti šuns judėjimo kryptį. Platesnė informaciją kaip tai padaryti rasite čia.

Grįžimas prie automobilio
Jei jums, kaip ir man, yra tekę pasivaikščioti porą valandų miške beieškant kelio atgal prie automobilio, tai grįžimo prie automobilio funkcija būtų labai pravarti. Veikimo principas yra labai paprastas, pasižymite automobilio stovėjimo vietą ir vėliau, prireikus grįžti atgal, tiesiog einate pagal rodyklės kryptį laikrodžio ekrane, taip pat rodomas atstumas iki automobilio.

Tikslios vietos koordinačių išsaugojimas
Po medžioklės neretai tenka eiti ieškoti sužeisto žvėries, bet paieškos ne visada būna sėkmingos tą patį vakarą ir jas tenka pratęsti ryte. Tikslios vietos koordinačių išsaugojimo funkcija, jums leis grįžti tiksliai į tą pačią vietą, kur baigėte paieškas vakar. Labai naudinga funkcija norint pasižymėti paskutinio aptikto kraujo pėdsako vietą.

Mėnulio ir saulės kalendorius
Labai naudinga funkcija medžiotojams, kuri padės tiksliai žinoti kada teka ir leidžiasi saulė ar mėnulis, taip pat galėsite pasitikrinti ar ne per vėlai ruošiatės sėlinti prie geidžiamo trofėjaus.

Surinkimo kokybė
Trumpai kalbant apie „GARMIN fenix 5x“ galiu pasakyti, kad tai yra aukščiausios klasės 51mm. dydžio laikrodis pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų: nerūdijančiojo plieno EXO tipo anteną ir kalto plieno nugarėlę, taip užtikrinant geriausią funkcionalumą bet kokiomis sąlygomis (atsparus vandeniui net iki 100 metrų).

Apibendrinat noriu pasakyti, kad šis laikrodis man paliko labai gerą įspūdį, tai ne tik gražus aksesuaras kiekvienai dienai, bet ir puikus pagalbininkas medžioklėje, o jei jūs dar ir sportuojate, tai mano nuomone jam lygių šiai dienai rinkoje nėra.

Kitos laikrodžio savybės:

 • Bėgimo, dviračių sporto, vaikščiojimo, plaukimo, slidinėjimo, golfo, irklenčių, irklavimo ir kiti sporto profiliai
 • Spalvotas, didelės raiškos 1,2 in dydžio ekranas, įskaitomas net ir stiprioje saulės šviesoje
 • GPS ir GLONASS palydoviniai imtuvai su EXO tipo antena
 • Integruoti jutikliai: 3 ašių elektroninis kompasas, aukštimatis, barometras, giroskopas ir termometras
 • Integruotas, visiškai lygus riešinis pulsometras
 • Spalvoti Europos topografiniai žemėlapiai
 • Tvirtas plieninis korpusas su įbrėžimams atspariu safyriniu stikliuku. Atsparus vandeniui iki 100 m (10 ATM)
 • Wi-Fi sąsaja duomenims sinchronizuoti ir belaidžiams programiniams atnaujinimams
 • Bluetooth sąsaja išmaniesiems pranešimams ir duomenims sinchronizuoti su išmaniuoju telefonu
 • ANT+ ir Bluetooth Smart sąsaja papildomiems jutikliams susieti
 • Įkraunamoji baterija: iki 20 val. GPS režimu, iki 12 d. laikrodžio režimu
 • Bėgimo dinamikos informacija, susiejus su palaikomais ANT+ jutikliais
 • Fiziologinės metrikos
 • Keičiami duomenų laukeliai kiekvienam sporto profiliui
 • 12 GB vidinė atmintis
 • Greitai nuimami QuickFit™dirželiai
 • Treniruočių informacija, analizė ir jų dalinimasis Garmin Connect ir Connect Mobile paskyroje
 • Laikrodžio konfigūravimas nemokamomis Connect IQ programėlėmis ir programėle Face-It
 • Platus aksesuarų pasirinkimas

Tekstas: Deividas Staponkus
Kopijuoti ar kitaip platinti čia pateiktą turinį be mūsų sutikimo draudžiama!

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą