Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Laikas padėti žvėrims

Nors judėjimas tarp skirtingų rajonų savivaldybių yra apribotas, Aplinkos apsaugos departamentas, atsižvelgdamas į šiuo metu šalyje vyraujančias oro sąlygas, kviečia medžioklės plotų vienetų naudotojus nelikti abejingiems baltojo bado kamuojamiems miško žvėrims bei paukščiams ir vykdyti Medžioklės įstatyme jiems numatytą prievolę globoti medžiojamuosius gyvūnus.

Dalyje Lietuvos pastarosiomis dienomis gausiai iškritęs sniegas gerokai apsunkino miško žvėrių ir paukščių gyvenimo sąlygas. Be to, spustelėjus šaltukui, žemė taps ledo pluta. Tokiomis sąlygomis miško žvėrims susirasti maisto tampa sunkiau ir prasideda baltasis badas.

Pažymime, kad, vadovaujantis Medžioklės Lietuvos Respublikos teritorijoje taisyklių nuostatomis, draudžiama medžiojamuosius gyvūnus šerti jiems neįprastu maistu, kurio jie negali rasti natūraliomis gamtinėmis sąlygomis, gyvūninės kilmės maistu ar kitais šalutiniais gyvūniniais produktais, maisto ir maisto produktų atliekomis.

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 3.9 / 5. Balsavo: 7

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

4 Komentarai

 • Virgis.
  Posted 2021.02.02 at 10:06

  Nors judėjimas tarp savivaldybių ribotas, bet nieko tokio važiuokit šerkit žvėrelius baudos nedidelės apie 250 e mažeuse, reik jug būti patriotams čia dar ir gamtos inspektoriai pamačis jai ne duok dieve ras koki netinkamą grūdą ar ne toj vietoj padarytą šeryklą, ačiū už priminimą.

 • Audris
  Posted 2021.01.30 at 15:05

  Čia ne medžiotojams reikia priminti o ministrui nusiųsti

 • ZENKA
  Posted 2021.01.29 at 18:18

  TAI KOKS DEPARTAMENTO GUDRUTIS CIA TAIP PASIREISKE ,KAD NEI VARDO NEI PAVARDES,KAM CIA PASISKAMBINT ,PASIKLAUST,KAIP MAN NUVYKT TUOS ZVERELIUS PAGLOBOT. PASISKELBK ZMOGAU KAS TU TOKS,KAIP TU CIA SUORGANIZUOSI TA ISVYKIMA I GAMTA.TIESIOG SLYKSTU KLAUSYTIS TOKIU ALE “GAMTOS MYLETOJU” SAMPROTAVIMU.O PLIUSO JIS CIA TAI JOKIO NEUZSIDEJO,TIK NUSISNEKEJO.

  7
  3
 • Ai
  Posted 2021.01.29 at 10:55

  Aplinkos apsaugos departamentas tiesiog sau pliusą užsidėjo, kokie jie rūpėstingi. Judėt tarp savivaldybių draudžiama, tai galėsiu padėti tik morališkai…

  25
  1

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą