Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Kyla susirūpinimas dėl Aplinkos apsaugos departamento komunikacijos

Turinys:

Vis labiau kyla susirūpinimas dėl Aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos ministerijos viešinamos informacijos. Norime atkreipti dėmesį, dėl medžiotojų įvaizdžio gerinimo visuomenės atžvilgiu.

Aplinkos apsaugos departamentas nuolat viešina atvejus, kai medžiotojai padaro vienokius ar kitokius pažeidimus. Eiliniam piliečiui nesusijusiam su medžioklę ir sekančiam Aplinkos apsaugos departamento „Facebook“ paskyrą, gali susidaryti įspūdis, jog medžioklė tai yra išskirtinė veikla ir medžiotojai naktimis tik brakonieriauja. Nei žodžiu neužsimenama apie tai, kad patys medžiotojai dažnu atveju iškviečia aplinkos apsaugos pareigūnus. Kad patys medžiotojai surenka reikiamą informaciją ir perduoda kontrolę vykdantiems pareigūnams.

Neretai kyla klausimas, kodėl informacija pateikiama ne visą, neatskleidžiant visų aplinkybių. Norime priminti, kad medžiotojai yra suinteresuoti bendruomenės apsivalymu, todėl siūlome viešinant pažeidimus susijusius su medžiokle aiškiai įvardinti, kai medžiotojai padėjo išaiškinti pažeidimą. Kalbame apie tuos atvejus kaip patys medžiotojai paskambinto į Aplinkos apsaugos departamento pranešimų priėmimo tarnyba, ar tiesiogiai pateikė informaciją aplinkos apsaugos pareigūnams.

Taip pat norime atkreipti dėmesį, kad medžioklės kultūra kasmet gerėja ir seniau buvę posakiai kaip „licencija turi keturis kampus“ nėra toleruojami pačių medžiotojų. Tikimės, kad medžioklę kontroliuojančios institucijos keis požiūrį į medžiotojus ir medžioklę bei atkreips dėmesį į išsakytus pastebėjimus.

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 4.3 / 5. Balsavo: 29

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

6 Komentarai

 • Pilietis
  Posted 2021.03.10 at 14:37

  Turim pripažinti, kad aplinkos apsaugos departamentas tiek dėl resursų tiek dėl įstatyminės bazės nesažiningai medžiojančių asmenų, yra visiški impotentai!
  Ką jie gali padaryt brakonieriui, kuris įkliūva ne pirmą kartą?- visiškai nieko, tik statistika.
  Kaip jie gali sugauti gerai organizuotas brakonierių grupes? Niekaip, nes neturi tam resursų ir įrangos.
  Kadangi jiem protokolai reikalingi, nes departamente, kaip ir aplinkos ministerijoj yra visiškas sovietmetis, tai medžiotojus jiem gaudyt ir viešint yra vienintelė išeitis.
  Ne žvejus, ne ūkininkus su srutom, kurie kasdien nupila laukus draudžiamu metu, bet būtent medžiotojus nes jų iki šiol realiai niekas negynė. Medžiotojų atstovai pirmą kartą kažkaip nutarė netylėt. Ir tai yra Valio! Medžiotojų organizacijos niekaip nesupranta, kad teisinis ir viešųjų ryšių institutas yra žymiai aktualesnis nei sąvadas.
  Kiekvienas medžiotojas jeigu skirtų nors po 2 eur viešiesiem ryšiam, tai medžiotojam visuomenė leistų pražygiuoti per valstybinių švenčių paradus!

  13
  1
 • Audronius
  Posted 2021.03.10 at 12:19

  Nėra ko norėti. Departamento direktorei reikalingas piaras ir viešieji ryšiai. Jeigu negali parodyti rimtų darbų tai kas belieka – nustatyti, kad medžiotojas suklydo pildydamas medžioklės lapą arba ne vietoje išpylė pašaro žvėrims. GRAUDU

  11
  2
 • Medziotojas
  Posted 2021.03.10 at 05:42

  Pries kelis metus, varyminej, pagavom kilpininka, iskvietem gamtos apsauga, tie padekojo ir issiveze, butu paviesine, bet sau garbe prisieme.

  12
  • Post Author
   Miske.lt
   Posted 2021.03.10 at 11:22

   Apie tokius atvejus ir kalbame, kad turėtų būti pateikiama visa informacija kas kaip.

 • Alvydas
  Posted 2021.03.09 at 21:54

  Lygiai taip pat visus smulkiausius nusižengimus viešina ir miške.lt, bei kiti projektai kuriems reikalingi ,,klikai”.
  Lengviausiai klikai renkasi viešinant medžiotojų nuodėmes ir dviejų žemės savininkų nepasitenkinimą esamais įstatymais.

  9
  3
  • Deividas
   Posted 2021.03.09 at 21:58

   Nepasitenkinimas nelabai vietoje. Pažeidimus reiki viešinti tai prevencijos dalis, bet reikia nurodyti jog daugelio atvejų pareigingi medžiotojai ir praneša apie tuos pažeidimus. Tokiu būdų visuomenė matys ne tik juodą pusę bet ir gerąją, o dabar to nėra.

   27
   2

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą