Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Kvietimas į visuotinį medžiotojų suvažiavimą

Turinys:

Mieli Lietuvos Medžiotojai, birželio 10 d. (šeštadienį) 10 val. Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugija kviečia Lietuvos medžiotojus į visuotinį medžiotojų suvažiavimą, kuris vyks Kauno sporto halėje (Perkūno al. 5, Kaunas).

Šiandien Lietuvos medžiotojai yra nepelnytai nuvertinami, o medžiotojų bendruomenė yra susiskaldžiusi ir nevieninga. Metams bėgant susiformavo skirtingos medžioklės sampratos, kurios kuo toliau, tuo labiau išsiskiria ir neleidžia siekti medžiotojų darnos. Nuolat besikeičiantys medžioklę reglamentuojantys teisės aktai sukuria perteklinę naštą medžiotojams, o biurokratinis požiūris, nukreiptas į medžioklės kontrolę, medžiotojams kelia įtampas ir neleidžia tinkamai įgyvendinti tvarios ir tausojančios medžioklės principų.

Suvažiavimo tikslas – sutelkti Lietuvos medžiotojus ir aptarti aktualius medžiotojų bendruomenei klausimus bei numatyti Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos ateities viziją.

Tikimės, kad šis suvažiavimas padės paskleisti aktualią informaciją medžiotojams apie esamą medžioklės situaciją Lietuvoje, Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos veiklą, siekiamus tikslus ir ateities viziją.

Šiuo metu visuomeninėje veikloje kaip niekad trūksta aktyvių ir iniciatyvų medžiotojų, todėl turime skatinti visų Lietuvos medžiotojų bendradarbiavimą, nes stipri medžiotojų bendruomenė – tvarios medžioklės ateitis!

Kviečiame kurti medžiotojų ateitį kartu! Suvažiavimo darbotvarkę pateiksime artimiausiu metu.

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 4.5 / 5. Balsavo: 48

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

1 Komentarai

 • Tomas
  Posted 2023.05.16 at 20:50

  Sveikas, jau vieni metai kai prisijungiau prie medžiotojų gretų, šiuo metu man jau beveik 19 metų. Aš teikiau prašymą išduoti neterminuotą leidimą C kategorijos laikyti (nešiotis) pneumatinį ginklą, o Lietuvos Respublikos ginklų ir šaudmenų kontrolės įstatymo 13 straipsnio 2 punktas nustato tokius reikalavimus:

  “2. Medžioklei B ir C kategorijų ilguosius graižtvinius, lygiavamzdžius, pneumatinius ginklus, jų šaudmenis gali įsigyti ir turėti ne jaunesni kaip 18 metų nuolatiniai Lietuvos Respublikos gyventojai, turintys medžiotojo bilietą, ir subjektai, turintys licenciją nuomoti ginklus, gavę leidimą laikyti ginklus.”

  Bet prašymas buvo atmestas, pasiremiant:
  Lietuvos Respublikos ginklų ir šaudmenų kontrolės įstatymo 13 straipsnio 4 p.:

  Savigynai B kategorijos trumpuosius šaunamuosius ginklus, jų šovinius gali įsigyti ir turėti ne jaunesni kaip 23 metų nuolatiniai Lietuvos Respublikos gyventojai, policijos generalinio komisaro nustatyta tvarka išlaikę egzaminą ir gavę leidimą laikyti ginklus ir leidimą nešiotis ginklus. C kategorijos ginklus gali įsigyti ir turėti ne jaunesni kaip 21 metų nuolatiniai Lietuvos Respublikos gyventojai, gavę leidimą laikyti ginklus ir leidimą nešiotis ginklus.
  Bandžiau aiškintis, tai licencijavimo skyriaus vadovas pasakė, jog su tokiais atvejais nėra susidūrę ir čia du prieštaraujantys įstatymai ir reikia kreiptis į teismą. Gal galėtum kažką patarti

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą