Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Kviečiame į respublikinę Šv. Huberto minėjimo šventę

Turinys:

Lapkričio 6 d. (sekmadienį) 11 val. 30 min.  Raudonės pilyje Jurbarko r. vyks Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos organizuojama respublikinė Šv. Huberto minėjimo šventė.

Ši Šv. Huberto – medžiotojų globėjo šventė bus skirta ne tik medžiotojams ir jiems prijaučiantiems, bet ir plačiajai visuomenei. Šventė prasidės medžiotojų eisena, vėliau bus aukojamas šventosios Mišios už gyvąją gamtą, medžiotojus ir jų šeimas, po Mišių seks svečių sveikinimai ir medžioklės trofėjų parodos Raudonė 2022 uždarymas.

Renginio metu vyks medžiotojiškos sriubos virimo čempionatas, kuriame bus išaiškinti ne tik geriausieji medžiotojiškos sriubos virėjai, bet ir vaišinama visuomenė. Planuojama, kad medžiotojai išvirs ir išdalins 800-1000 litrų medžiotojiškos sriubos.

Taip pat kepsninėje bus kepamas visas elnias, vyks medžioklinių šunų ir sakalininkų pasirodymai, veiks prekybininkų mugė, bus teikiamos lauko maitinimo paslaugos bei paskutinį kartą bus galima aplankyti medžioklės trofėjų parodą. Šventės dalyvius džiugins muzikos grupių ,,Medžiotojų trio“ ir ,,Hiperband“ koncertai.

Programa:

 • 11:30 – 12:00 Iškilminga eisena per Raudonės miestelį;
 • 12:00 – 13:00 Mišios Raudonės pilies vidiniame kiemelyje;
 • 13:00 – 13:30 Šventiniai sveikinimai, medžioklės trofėjų parodos uždarymas;
 • 11:30 – 14:30 Medžiotojiškos sriubos virimo čempionatas, viso elnio kepimas kepsninėje ,,Pragaro mašina”, medžioklinių šunų ir sakalininkų pasirodymai, muzikinės grupės ,,Medžiotojų Trio” koncertas;
 • 14:30 – 15:00 Sriubų degustacija, visuomenės vaišinimas;
 • 15:00 – 16:00 Muzikinės grupės ,,Hiperband” koncertas, kuri atliks buvusios grupės  ,,Hiperbolė” dainas.

Kviečiame visus atvykti į Raudonės pilį paminėti Šv. Huberto – medžiotojų globėjo dieną. Informuokite apie šį renginį savo artimuosius, kolegas, draugus ir bičiulius, pažįstamus medžiotojų kolektyvus ir pakvieskite aktyviai dalyvauti. Patys atvykite ir kitų paprašykite, kad šventės dalyviai būtų pasipuošę šventinėmis medžioklinėmis uniformomis ir atsivežtų savo draugijų, būrelių ir klubų vėliavas. O svarbiausia – atsivežkite gerą nuotaiką.

Laukiame visų Jūsų su šeimomis, artimaisiais, kolegomis, draugais ir bičiuliais.
Iki malonaus susitikimo šventėje!

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 4.8 / 5. Balsavo: 24

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

2 Komentarai

 • Paulius
  Posted 2022.10.04 at 08:46

  TAI KAD LAPKRIČIO 06D. 2022 YRA KETVIRTADIENIS

  1
  3
  • Ropke
   Posted 2022.11.02 at 19:44

   Tai, gerai pašventei per Vėlines ir Helovyną, kad dienose nebesusigaudai, 2022 lapkričio 6 d. yra sekmadienis! Gal į 2025 metų kalendorių pažiūrėjai, ten lapkričio 6 d- ketvirtadienis.

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą