Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Kuršių nerijos paplūdimyje – gauruoti svečiai iš miško

Turinys:

Įsivaizduokite: gulite sau paplūdimyje, kepinatės saulutėje, o jūsų daiktuose už nugaros kuičiasi gauruoti padarai. Būtent tokį vaizdelį Kuršių nerijoje užfiksavo vienas Kaliningrade gyvenantis internautas ir patalpino jį socialiniame tinkle „Facebook“. Į pajūrį atklydusi laukinių kiaulių šeimyna jautėsi gana saugiai ir drąsiai ėjo žmonių link.

Daugiau kaip tūkstantį „patinka“ paspaudimų socialiniame tinkle surinkusiame vaizdo siužete užfiksuota šernų šeimyna, atklydusi į paplūdimį. Prie žmonių daiktų galimai maisto ieškojusi šeimyna nesibaidė žmonių, o ir žmonės ėjo artyn norėdami iš arčiau pasižiūrėti į miškuose gyvenančius padarus.

Dalis komentatorių stebėjosi, kad žmonės nesibaido šernų, nes šie į paplūdimį atklydo su jaunikliais. Paprastai yra sakoma, kad šernės motinos itin gina savo vaikus, todėl žmonėms jų artimos draugystės geriau privengti.

Siūlome patiems pasižiūrėti šį vaizdo įrašą ir įvertinti, ar iš tiesų žmonės pasielgė neatsakingai, nevengdami ir arčiau prieiti prie šernų.

Šaltinis: www.grynas.lt

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą