Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Kupiškio apylinkėse siaučia vilkai – papjautas veršelis

Turinys:

Kupiškio apylinkių gyventojai sunerimę – suįžūlėjo vilkai, kurie braunasi prie žmonių namų. Neseniai vilkų gauja sudraskė veršelį Aukštupėnuose. Medžiotojai sako, kad įstatymu saugomų vilkų miškuose jau priviso per daug.

„Lietuvos ryto“ televizijos naujienų laida pranešė apie vietinių gyventojų bėdas. Rita Grigaliūnaitė pasakojo, kad sutemus jos brolis išgirdo keistą triukšmą. Išėjęs čia pat sode pamatė, kaip gauja plėšrūnų drasko jų veršiuką. Vilkai žmonių išsigando ir išsilakstė, bet veršiuko išgelbėti nepavyko. Gyvuliukas buvo per daug sužeistas, teko jį skersti. Žmonės patyrė kelių tūkstančių žalą.

Moteris piktinosi, kad vilkų išpuoliai vyksta jau ne pirmus metus, bet kovoti su jais neleidžiama, niekas ir nepadeda. „Paskambinau gamtos apsaugai. Sakau: atsiprašau, darykit ką nors, į namus eina”, – tačiau ji tik išgirdo, kad įstatymai saugo vilkus ir nieko negalima padaryti, šaudyti negalima.

Vilkų išpuolių bijo ir kiti kaimynai – vedasi gyvulius iš ganyklų arba budi greta jų per naktis. Kiti netgi bijo palikti savo šunis, nes prieš kelis metus išpjovė šunis. Žmonės baiminasi, kad vilkai gali užpulti ir juos.

Medžioklės žinovas, kupiškėnas Bronislovas Juodviršis „Lietuvos ryto“ televizijai sakė, kad vilkų atėjimas taip arti miesto rodo, jog jų populiacija jau stipriai padidėjo, jis absurdiškais vadina gamtininkų draudimus šaudyti vilkus. Pasak jo, niekas nerengs tokių medžioklių, bet reikalui esant reikia turėti galimybę apsiginti.

Vaizdo įrašo autorius: „Lietuvos ryto“ televizija

Grynas

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą