Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Konfiskuoti 6 ginklai, 2 automobiliai, gamtai padaryta žala viršija 6000 eurų

Praėjusią savaitę Aplinkos apsaugos departamento Kauno gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai gavo informaciją apie neteisėtą medžioklę.

Atlikus tyrimą buvo išsiaiškinti du asmenys, neteisėtai medžioję medžioklės klubo „Lokys“ medžioklės ploto vienete.

Taip pat nustatytas asmuo, gabenęs ir dorojęs neteisėtai sumedžiotą gyvūną. Kad būtų išsiaiškinta neteisėtai sumedžioto gyvūno DNR, paimti kraujo mėginiai.  

Tęsiant tyrimą, asmenys bandė klaidinti pareigūnus ir kūrė įvairias versijas apie turimus ir saugomus ginklus. Iš asmenų konfiskuoti du automobiliai ir trys medžiokliniai ginklai.

Už padarytą administracinį teisės pažeidimą asmenims gresia bauda nuo 800 Eur iki 1800 Eur su teisės medžioti atėmimu nuo 1 iki 5 metų. Gamtai padaryta žala viršija 6000 Eur.

Taip pat Kauno gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai atliko keletą reidų Kėdainių rajone ir rado neteisėtai sumedžiotą elnią ir stirnos patiną.

Dėl sumedžioto elnio pradėtas tyrimas. Iš dviejų asmenų paimti graižtviniai medžiokliniai ginklai. Ekspertizė nustatys, ar kulka buvo paleista iš vieno iš paimtų ginklų. Taip pat patikrinimo metu pas vieną iš asmenų rastas galimai garso slopintuvas.

Stirnos patiną nušovęs asmuo Kėdainių miesto teritorijoje paliko neteisėtai sumedžiotą gyvūną ir iš įvykio vietos pasišalino. Kauno gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai atlieka administracinio nusižengimo tyrimą.

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 4.4 / 5. Balsavo: 34

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą