Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Klaidinimai dėl ginklo gabenimo medžioklės metu

Turinys:

Vakar pasirodė vaizdo įrašas kuriame Gyvosios gamtos apsaugos departamento direktorė Mantė Ramanauskienė pakomentavo kaip turėtų būti gabenamas ginklas. Pokalbio metu departamento atstovė išsakė teisės aktų interpretacijas kurios suklaidino medžiotojų bendruomenę. Primename, kad Aplinkos ministerija jau oficialiai atsakė į šį klausimą.

Aplinkos ministerija raštu patikslino ankstesnį (2022-05-10) Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijai siųstą atsakymą dėl medžioklinio ginklo gabenimo medžioklės metu ir informuoja, kad pagal „Medžioklės taisyklių 60 punkto nuostatas, medžioklinis ginklas išimamas iš dėklo tik atvykus į medžioklės plotus ir užpildžius medžioti reikalingus dokumentus, ir gali būti gabenamas medžioklės metu ne dėkle iki pasibaigs medžioklė“.

Taigi, nepriklausomai nuo medžioklės būdo medžioklės metu, medžioklės plotų vienete judant iš vienos medžiojimo vietos į kitą, medžioklinį ginklą galima vežti/gabenti neįdėtą į dėklą.

Tačiau Gyvosios gamtos apsaugos departamento direktorė vėl kelia diskusijas dėl medžioklės taisyklių pakeitimų, kad medžioklės metu ginklą vežioti tik dėkle.

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 5 / 5. Balsavo: 49

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

10 Komentarai

 • tomas
  Posted 2023.05.27 at 16:30

  Ar ne laikas AM ir Ypač AAD Giedriui susimastyti kas vyksta??? Departamentas sukurprtas poniuuutei, niekam ne paslaptis…. galim prie progos įkelti “ekonominius ir valdymo” rodiklius… pažvengsime visi:) Biržai su poniutės “stogu” nuo invazinių vėžių iki Nemunėlio žiobrių kosti…. Vėl lipa antra syki ant grėblio apie tą patį, su savo nesuvokiamais plepalais apie JOS kuriamas taisykles apie ginklų vežiojimą, atsisuk istorija… Auuuu… ir ne tik…. Tai AAD Giedriukas nebežino ką veikia PR skyrius, kad ši ponia viską taško kas ateina galvon?? Poniut, taisyklės yra ir veikia…ir tamstos nesąmonės, tai kažkokių “bonusų” gaudymas nieko nesuprantančių vadovų kabinetuose. p.s. pažymų spec. tarnybos neatšauks? Būt sarmata…ir karveliai nebemylėtu..:)

  • Noname
   Posted 2023.05.27 at 17:41

   Kad ir pranešiu kad baltas hiluxas brokonierai galimai niekas jų net netikrina… O mūsu plotuose suka į mėnesį 2 kartu naktim žvėriu gaudyt… Kaip mat pačia Mante gaudisi su jos pačios masina……

 • tai tikrai
  Posted 2023.05.27 at 15:56

  šlykštesnio žmogaus gal ir nerasi, negu ši poniutė.

  • Noname
   Posted 2023.05.27 at 16:26

   100% pritariu.. O jos auginta kartą net ją pranoksta….

 • Rimvydas
  Posted 2023.05.27 at 10:35

  Užimant tokias pareigas geram žmogui būrį neužtenka, reikia būti pirmoje eilėje kvalifikuotas ir profesionaliam. Kadangi pas mus ,,svogeriu” kraštas, tai ir prikisa visokių ,,vištų”. Gėda.

  14
  0
 • Širvintiškis Vaclovas
  Posted 2023.05.26 at 19:13

  Mieli kolegos, nepulkit taip smarkiai ant naujos departamento Direktorės. Aš manau, kad tai tikrai nuoširdus, linkęs bendradarbiauti ir ieškoti dialogo žmogus. Dirbkime drauge, būkim tolerantiški, nestatykim sienų ten kur jų nereikia. O jei Direktorė ir suklydo komentuodama situacija, aš manau, kad tai yra žmogiška, juk šiose pareigose ji yra naujokė. Viskas ten bus gerai.

  4
  31
  • Noname
   Posted 2023.05.26 at 19:21

   Ji tikrai nelinkus bendradarbiauti.. Pagavus medžiotoją visada ieško kaip prispist ir išrašyti bet ką kad tik nubausti. Viską padaris kad tik baustu ir dar savo taisyklių prisimasto. Žinau nes nes nekartą jau bendrauta.

   31
   3
  • Ūkininkas
   Posted 2023.05.29 at 07:27

   kai tokia bvarna paskelbia tai jos klapčiukai mikliai pradeda veikti ir tada teismuose turėsi daug įrodinėti ir tikrai nieko nepeši nes valdiška įmonė turi buti teisi.

 • Vaidotas
  Posted 2023.05.26 at 17:31

  Pagal ministrą ir direktoriai.Kompetencijos nerasi ir labai stengdamasis.

  32
 • Noname
  Posted 2023.05.26 at 17:09

  Va mes su Mante gyvent turim…. Ji savas taisykles kūrė ir kurs… O jos pakalykes dar baisesnės….

  28
  2

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą