Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

„Karštoji linija“ padėjo atskleisti neeilinį pažeidimą

Turinys:

Aplinkos ministerijos „Karštoji linija“ tapo spąstais Labanoro girioje medžiojusiam brakonieriui. Š. m. sausio 24 d. korupcijos prevencijos „Karštąja linija“ gautas pranešimas, kad vienas iš Labanoro medžiotojų klubo narių neteisėtai sumedžiojo tauriojo elnio patelę. Baimindamasis, kad nebūtų daromas neteisėtas poveikis, pareiškėjas prašė nepavesti aplinkybių tirti Vilniaus regiono aplinkos apsaugos departamentui (RAAD), kurio teritorijoje yra minėto medžiotojų būrelio plotai. Aplinkos ministro pavedimu tyrimą atliko Utenos RAAD pareigūnai.

Patyrę inspektoriai operatyviai išaiškino pažeidimą. Nustatyta, kad Švenčionėlių gyventojas A. R. Labanoro medžiotojų būrelio plotuose š. m. sausio 21 d. iš automobilio SUBARU FORESTER sumedžiojo tauriojo elnio patelę. Pažeidimų jo veiksmuose visas pluoštas, todėl už medžioklę draudžiamu būdu, draudžiamu elnio pateles medžioti laiku, be medžioklės lapo brakonieriui surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas. Už Administracinių nusižengimų kodekso 290 str. pažeidimus jam gresia bauda nuo 600 iki 1800 Eur su pažeidimo padarymo įrankių ir priemonių konfiskavimu.

Iš pažeidėjo paimtas medžioklės metu naudotas visureigis, taip pat maždaug 700 Eur vertės graižtvinis šautuvas su optiniu taikikliu. Už neteisėtai sumedžiotą vaikingą tauriojo elnio patelę vyras turės atlyginti beveik 7000 Eur žalą gamtai.

Šaltinis: www.am.lt

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą