Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Kaip naktiniai taikikliai suvienijo Nausėdą ir Šimonytę?

Turinys:

Medžiotojai ir aplinkos aktyvistai surėmė ietis dėl naktinių taikiklių. Prezidentas vetavo Seimo priimtas pataisas dėl naktinių optinių taikiklių naudojimo. Taikiklių oponentai teigia, kad tai skatins brakonieriavimą ir darys neetišką žvėries ir medžiotojo kovą, kiti, tuo tarpu tvirtina, kad technologija leidžia taikliau pataikyti į žvėrį ir suteikia jam mažiau kančios.

Ar Nausėdos veto laidoja naktinių taikiklių naudojimą medžioklėje? Kodėl jie sukėlė tiek daug politinių aistrų? Koks medžiotojų įvaizdis Lietuvoje? Kuo čia dėti rinkimai?

Diskutuoja: Baltijos aplinkos forumo vadovas Žymantas Morkvėnas, saugumo ekspertas, medžiotojas Ignas Stankovičius, prezidento vyriausiasis patarėjas Jarekas Niewierowiczius, portalo „15 min” aktualijų redaktorius Raimundas Celencevičius.

Žiniu radijo laidos įrašas:

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 4.4 / 5. Balsavo: 22

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

8 Komentarai

 • teisus
  Posted 2024.01.02 at 02:41

  ,,,pristate trikoju,,,gamtosaugai ginklus dave ir transporta stabdyti leido,,,, elektros tiekejui leido tauta apvogti,,,ant gatviu ir sienu vaivoryksciu pripaise,,,policija vaiku nebesaugo leidzia lauzyti,,,,politikai is kalejimo dirbti gali,,teisejai nuteisia uz korupcija ne pagal baudziamaji kodeksa ,,,i pasus prirasyti visokiu nelietuvisku zenklu leido,,,,na ir kur ta laisve zadeta ir kas mes tarnaujam valdziai ar valdzia tarnauja mums,,,konstitucija veikia tik is dalies,,,pagalvokim kur jie veda mus ,,,i tokia europa mes norim ,,,nebereikalo britai isbego neatsisugdami is briuselio,,,,ir vistiek tarp medziotoju bus dar palaikanciu viena ar kita,,,

  15
  1
  • Jons
   Posted 2024.01.15 at 21:04

   Teisingai vien Pydarai aplinkoje ir komitete ir ministerijoj

 • Vaidotas
  Posted 2023.12.28 at 10:46

  Na,visuomet blogiukai darydami niekšybes susivienija,kaip ir minėti asmenys.Vienas su kitu kovoja,o kaip kam pakenkti-vienminčiai.Manau,kad mes visi turim siekti,kad jų daugiau niekada Lietuvos valdžioje nebūtų.Tam artėja rinkimai,žinosim kaip balsuoti.

  31
  1
 • Ūkininkas
  Posted 2023.12.28 at 08:43

  du nieko nesupranta ir todėl suvienijo jėgas, kad nieko neleisti.Kada medžiotojai taps jėga ir paklaus kur jie mus ignoruoja.

  28
  1
 • Post Author
  Miske.lt
  Posted 2023.12.28 at 07:40

  Kas vėl meluoja?🥹
  Žinių radijo laidoje Prezidento vyriausiasis patarėjas Jarekas Niewierowiczius teigė, kad prie dabartinio medžioklės reguliavimo galima individualiai kreiptis dėl naktinio matymo taikiklių naudojimo kovojant su AKM, tačiau remiantis turima informacija tokių paraiškų nebuvo gauta, todėl papildomas liberalesnis reguliavimas nėra reikalingas.
  Dar Lapkričio 30 d. asmeniškai kreipiausi dėl tokio leidimo išdavimo, tačiau kol kas jokio atsakymo negavau. Kyla klausimas kodėl vėl yra manipuliuojama informaciją kurią sunku lengvai patikrinti? Atsakingos institucijos viešai neskelbia kiek yra gauta individualių prašymu naudoti naktinio matymo taikiklių, o teiginys jog tokių prašymų nebuvo gauta aplamai yra melas, nes pats asmeniškai dėl to kreipiausi į Aplinkos apsaugos agentūrą😎

  44
 • Liudas Tomkus
  Posted 2023.12.28 at 07:20

  Nereikia pamiršti, kad mūsų šalį valdo konservatoriais apsimetę kraštutiniai liberalai, kurių pagrindinis tikslas – diegti žmogaus esybei prieštaringas vertybes ir visiškai išgręžti vidutinę klasę, o ne žiūrėti tam tikros bendraminčių grupės gerovės. Kiek dar reiks įrodymų ir bukaprotiškų sprendimų, kad pagaliau pabustume? Patys balsavom už šituos išmatom prasmirdusius antilietuvius ir antipiliečius. “Nieko neturėsi ir būsi laimingas”.

  41
  2
 • Sigitas
  Posted 2023.12.28 at 06:53

  jo jo

  9
  1
  • Jons
   Posted 2023.12.31 at 18:55

   Komentarai kurie rėžia akis valdžios atstovams labai greitai ištrinami nemėgsta teisybės jo jo!!!

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą