Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Kaip išsirinkti pašvietėją naktinio matymo prietaisui?

Turinys:

Manau daugelis naudojančių naktinio matymo prietaisus susiduria su tuo pačiu klausimu, kokį pašvietėją naktinio matymo prietaisui išsirinkti? Rinkoje tikrai gausu naktinio matymo pašvietėjų, platus pasirinkimas gamintojų ir kainų skirtumų.

Tikriausiai daugelis pirkdami naktinio matymo pašvietėją nori to paties, matyti toliau ir kad apšvietus žvėrį jis nepabėgtu.

[ad id=”19955″]Štai čia ir prasideda visas įdomumas. Iš savo praktikos galiu pasakyti, kad apšvietus žvėris su naktinio matymo prietaisais kurių bangų ilgis mažesnis nei 800NM žvėrys bėga ir gana aiškiai reaguoja į IR spindulį! Vienareikšmiškai galiu pasakyti, kad patys geriausi naktinio matymo prietaisų pašvietėjai tie, kurių bangų ilgis nemažesnis kaip 850NM.

Aišku reikia nepamiršti vieno svarbaus dalyko, kad jei Jūsų naktinio matymo prietaisas yra 1 kartos, tai vargu ar Jums tiks pašvietėjas su 850NM bangų ilgiu. Jums reikėtu rinktis iki 750NM bangų ilgio pašvietėjus, nes Jūsų naktinio matymo prietaisas žymiai ryškiau matys 750NM pašvietėjo šviesą nei 850NM.

Dabar jei kalbant apie atstumą kuriuo pašvietėjas bus efektyvus, čia jau priklauso nuo Jūsų pašvietėjo galios mW, reikia būtinai atkreipti dėmesį ar reguliuojasi pašvietėjo spindulio plotis, be abejo reikėtu rinktis su reguliuojamu spindulio pločiu.

Jei kalbame apie naktinio matymo prietaisus kurių kartos yra I+, CORE, II, III, galiu rekomenduoti mano manymu du geriausius rinkoje esančius pašvietėjus tai NAYVIS N850 ir DIPOL L2. Teko išbandyti abu šiuos prietaisus ir atsiliepimai iš mano pusės tikrai kuo geriausi. Apšviečiamas atstumas iki 300m, žvėrys nereaguoja į pašvietėjų skleidžiama šviesą.

Jei Jums iškilo kažkokių klausimų drąsiai galite rašyti man šioje diskusijų temoje: www.miske.lt/diskusijos/tema/klaus…

Autorius: Deividas Staponkus

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą