Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Įvyko pirmasis 2022m. LMŽD tarybos išplėstinis posėdis

Turinys:

Vakar vykusiame Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos išplėstiniame tarybos narių susirinkime apsvarstyti draugijos veiklai ir medžiotojų bendruomenei svarbūs klausimai. Išskirtinis dėmesys skirtas medžiotojo įvaizdžio klausimui visuomenėje, glaudesnio bendradarbiavimo galimybei su vietos bendruomenėmis ir žiniasklaida.

Susirinkimo metu pristatyta Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos, bei rajoninių draugijos skyrių komunikacijos strategija. Tarybai pritarus įsteigta nauja komunikacijos komisija.

Atkreiptas dėmesys ir į ilgametes problemas. Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos skubios veiklos skyriaus vedėjas dr. Marius Masiulis skaitė pranešimą apie Afrikinio kiaulių maro situaciją Lietuvoje, o „Magnusson Lietuva“ teisininkas Mykolas Sadauskas pasidalino įžvalgomis apie administracinių nusižengimų kodekso normas medžioklės srityje.

Atnaujintos Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos komisijos:

Komunikacijos komisija
Deividas Staponkus (komisijos pirmininkas)
Vytautas Kvietkauskas
Laimonas Daukša

Medžioklės, medžioklės trofėjų ekspertų ir mokymo komisija
Artūras Kibiša (komisijos pirmininkas)
Virgilijus Andrukonis
Antanas Auglys
Povilas Auglys
Mindaugas Balčiūnas
Antanas Dargis
Juozas Davainis
Tadas Janušauskas
Algimantas Kamičaitis
Vilius Karpavičius
Sigitas Kupšys
Rolandas Micevičius
Viktoras Piskunovas
Gintaras Stankevičius
Eugenijus Tijušas
Antanas Truskauskas
Valdemaras Zakaras
Tomas Zubovas
Gintautas Liepuonis
Mindaugas Lepeška
Neringa Micevičienė

Mėgėjų žvejybos komisija
dr. Egidijus Bukelskis (komisijos pirmininkas)
Vilmantas Graičiūnas
Irutė Kazickienė
Viktoras Piskunovas
Arūnas Pračkaila
Tomas Zubovas
Vytautas Mickevičius

Medžioklinės šunininkystės komisija
Vygantas Buzys
Vytautas Kucevičius
Valdas Lakneris
Ričardas Barzdenis
Šarūnas Bagdonas

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 3.9 / 5. Balsavo: 21

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

6 Komentarai

 • Rimis
  Posted 2022.01.11 at 04:32

  zemes savininku ir medziotoju klausimas vienas is pagrindiniu,,,sendiena,,,kol tebera bureliu ir klubu medziokles plotai tarybinio supratimo…. kol yra plotu testinumo tvarka,,,tai didziausia problema,,todel klubai nesiskaito su zemes savininkais ,klubas atrodo kad butu valstybe valstybeje,,,,,Dabartinis ministras situacija kolkas aiskinasi,,nebeliks testinumo,,tai ir pajamos valstybei padides,ir bus kaip normalioje visuomeneje,,,savininkas zemes pirmas toliau ponai aukcionai,,,tada jusu visos tos kumunikaciju komisijos bus tikrai vertingos medziotojams,,,,,tada galesite privalomu draudimu draustis,,ir panasiai,,,,,

  7
  9
 • Vidūnas
  Posted 2022.01.07 at 15:39

  Per savo netrumpą medžiotojo stažą(37 metai) dar neteko sutikti nė vieno normalios psichikos, normaliai bendraujančio, priimančio kolektyvinį mąstymą ir kolektyvinę nuomonę miškų ar žemių savininko, kuris nebūtų kokio tai medžiotojų kolektyvo nariu, tad kelti perteklinius klausimus gali tik tie, kurie nepatenka į išvardintų kategorijas.

  20
  5
  • Marius
   Posted 2022.01.07 at 17:00

   Abejoju , ar jus esate kompetetingas spresti apie zmoniu psichika, kolektyvini bendravima ir panasius dalykus:)?? .Taigi, neziurint i jusu 37 metu privilegijuoto medziotojo staza , siulau gerbti skirtinga nuomone ir privacia nuosavybe.

   10
   8
 • Marius
  Posted 2022.01.07 at 12:51

  Kur kreiptis medziotojams misku-zemiu savininkams del medziokles lapo isigijimo?? Ar apskritai, buvo keltas klausimas del bureliu-grupuociu bendravimo su medziotojais misku-zemiu savininkais?

  10
  15
  • Savas
   Posted 2022.01.07 at 12:55

   Kiek jūs verksite visur su savo tais žemių ir miškų savininkų klausimais. Visur tie patys komentarai, turit iniciatyvą jau įstatymo keitimo projekte tai ten ir diskutuokite. Aš tikiuisi, kad bus išlaikyta esama tvarka. Gražios dienos 🙂

   28
   9
 • Hunter
  Posted 2022.01.07 at 11:13

  Pagaliau teigiami pokyčiai komunikacijos klausimu! Sėkmės darbuose!

  14
  1

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą