Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Informacija dėl aplinkos apsaugos pareigūno įspėjamųjų šūvių Marijampolėje

Turinys:

Informuojame, kad gruodžio 15 d. buvo gauta informacija, jog netoli Žuvinto gamtinio rezervato galimai neteisėtai sumedžiotas briedis.

Tikrinant informaciją pastebėtas automobilis, netvarkingai manevruojantis lauko keliuku. Nutarus patikrinti automobilį ir jį sustabdžius, automobilį vairavęs jaunuolis aplinkos apsaugos pareigūnui nepateikė jokių asmens dokumentų, taip pat nevykdė teisėtų pareigūno reikalavimo ir neatidarė bagažinės, kad pareigūnai įsitikintų, ar joje nėra neteisėtai įgytų gamtos išteklių.

Nuo jaunuolio sklido alkoholio kvapas, kalba buvo nerišli. Įtariamasis buvo pasodintas į pareigūno automobilį ir nedelsiant bendruoju pagalbos telefonu buvo iškviesta policija.

Laukiant policijos privažiavo kitas automobilis, iš kurio išlipo 4 asmenys. Jie buvo nusiteikę agresyviai ir judėjo link aplinkos apsaugos pareigūno. Po ne vieno įspėjimo ir raginimų nesiartinti ir atsisėsti atgal į automobilį asmenys vis tiek ėjo artyn pareigūno.

Aplinkos apsaugos pareigūnas aiškiai matė grėsmę savo sveikatai ir gyvybei, todėl po žodinių įspėjimų nesiartinti iš tarnybinio ginklo paleido du įspėjamuosius šūvius į orą.

Atvykus policijai, automobilį vairavęs jaunuolis į alkotesterį pripūtė 1,27 promilės. Kiti asmenys taip pat apklausti. Dėl šio įvykio Marijampolės PK pradėjo ikiteisminį tyrimas pagal BK 286 str.

Video iš įvykio vietos rasite čia. Pradėtas ir vidaus tyrimas.

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 3.7 / 5. Balsavo: 38

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

3 Komentarai

 • Kostas
  Posted 2021.01.05 at 20:49

  Pagal dabartinius įstatymus vos ne visą būrį tikrintojų ir pareigūnų reikia surinkti, kad sučiuptum brakonierių. O ką daryti savo plotus saugantiems medžiotojams? Tvarkingai medžiojame, papildomai šeriame žvėris ir norime, kad koks brakonierius nepyškintu į juos. Saugome plotus ir ne vieną naktį tik pasižiūrėjome į nuvažiuojantį akivaizdžiai brakonieriaujančių vyrukų visureigį, patys sulaikyti jų negalime, o kol atvažiuos aplinkosaugininkas su policininku, tai brakonieriai gal jau bus nuėję miegoti ir sapnuose keiksis, nes sutrukdyta brakonierystė.

 • pareigunas
  Posted 2020.12.18 at 22:28

  Nuo kada vidaus tyrimu skyriaus pareigunas ir dar vienas vazineja naktimis ir gaudo medziotajus? kas jam dave ginklo leidima ir leidima patruliuoti?

  5
  2
 • Simas
  Posted 2020.12.17 at 08:50

  Pareigūnas šaunuolis,bet mūsų įstatymai apkaltins pareigūną,nes bus ir tas pažeista,ir anas ir t.t.

  8
  3

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą