Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Eugenijus Tijušas atsisako kandidatūros į LMŽD pirmininko postą

Turinys:

Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugija didžiulę įtaką turinti organizacija. Ir jau šį ketvirtadienį jos nariai rinks pirmininką. Vienas realiausių laimėtojų iki pirmadienio buvo laikomas dabartinis draugijos pirmininko pavaduotojas Eugenijus Tijušas. Tačiau išgirdęs DELFI žurnalistų klausimą jis pareiškė, kad posto nebesieks.

Kandidatas, kurio pristatinėti nereikia
DELFI išsiaiškino, kad E. Tijušas turi garbės nedarančių paslapčių, apie kurias daugelis medžiotojų iki šiol nieko nežino.
Ilgus metus šiai organizacijai vadovavo socialdemokratas, buvęs Seimo narys Bronius Bradauskas. Tačiau šiemet jis nusprendė, kad naujos kadencijos nebesieks.

Kaip bebūtų, panašu, kad B. Bradauskas išsirinko įpėdinį, kuriam reiškia didelį palaikymą. Įpėdinis iš jo aplinkos, dabartinis B. Bradausko pavaduotojas E. Tijušas.

Miske.lt taip pristato kandidatą į pirmininko postą E. Tijušą: „Šio kandidato į „LMŽD“ pirmininko postą pristatinėti nereikia. Visi puikiai žinote, kokius darbus jis padarė medžiotojų labui. Eugenijaus Tijušo kandidatūrą į „LMŽD“ pirmininko postą palaiko ir Bronius Bradauskas.”

E. Tijušas turi dar du konkurentus: Joną Talmantą ir Virginijų Kantauską. Pastarasis yra Lietuvoje žinomas verslininkas, „Biovela Group” įkūrėjas. J. Talmontas eina Lietuvos ūkininkų sąjungos pirmininko pareigas.

Sulaukęs klausimų pareiškė, kad rinkimuose nedalyvaus
Pastaraisiais metais Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugija pateko į nemažai keblių nevienareikšmiškai vertinamų situacijų. Tačiau tai nesutrukdė ilgamečiam jos pavaduotojui E. Tijušui siekti draugijos vadovo posto.

DELFI išsiaiškino, kad E. Tijušas turi garbės nedarančių paslapčių. Policijos departamentas patvirtino, kad E. Tijušas kovo 8 dieną Rokiškio rajone buvo sulaikytas neblaivus prie vairo. Jam nustatytas lengvas girtumo laipsnis.

Redakcija susisiekė su E. Tijušu norėdama daugiau išsiaiškinti apie šį atsitikimą kelyje. Tačiau išgirdęs klausimą, E. Tijušas pareiškė, kad turi pasitarti ir sakė atsakysiąs vėliau. Netrukus DELFI žurnalistus jis informavo, kad pirmininko rinkimuose nedalyvaus.

Delfi.lt

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

1 Komentarai

 • Post Author
  Miske.lt
  Posted 2019.04.15 at 16:22

  Panašu, kad pajudėjo ledai geresnių laikų ir permainų link!

  13
  8

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą