Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Dėl naktinio matymo taikiklių naudojimo civilinėje apyvartoje

Turinys:

Kaip pamenate 2022 m. kovo 24 d. Seimo nariai balsavo dėl Ginklų ir šaudmenų kontrolės įstatymo Nr. IX-705 3, 13 ir 37 straipsnių pakeitimo įstatymo projekto. Pakeitimų tikslas legalizuoti naktinio matymo taikiklių naudojimą civilinėje apyvartoje. Balsavimui užsiregistravo 104 Seimo nariai, už balsavo 89, prieš 2, susilaikė 13. Plačiau apie šio projekto pakeitimus skaitykite čia.

Buvo nuspręsta, kad Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas 2022 m. balandžio 12 d. turi pateikti savo išvadą dėl šio įstatymo pakeitimo projekto ir tada bus numatytas svarstymas dėl projekto priėmimo.

Deja dėl tam tikrų priežasčių Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas šio klausimo nesvarstė balandžio 12 d., kas sukėlė kai kurių Seimo narių susirūpinimą, kodėl šis visuomenei aktualus klausimas atidėliojamas.

Po kilusio susirūpinimo atnaujintoje Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto darbotvarkėje 2022 m. balandžio 20 d. įtrauktas šio klausimo svarstymas. Tikimės, kad komiteto išvados bus teigiamos suprantant šių pataisų svarbą ir reikalingumą.

Ginklų ir šaudmenų kontrolės įstatymo Nr. IX-705 3, 13 ir 37 straipsnių pakeitimo įstatymo projektą teikia šie Seimo nariai: Arvydas Pocius, Laurynas Kasčiūnas, Valdas Rakutis, Raimundas Lopata, Romualdas Vaitkus, Audrius Petrošius, Andrius Kupčinskas, Jonas Gudauskas, Justinas Urbanavičius, Algirdas Stončaitis, Juozas Varžgalys,Remigijus Žemaitaitis, Andrius Palionis, Tomas Bičiūnas, Jonas Pinskus, Andrius Mazuronis, Valentinas Bukauskas,Artūras Skardžius, Edmundas Pupinis, Valdemaras Valkiūnas, Kazys Starkevičius, Jurgita Sejonienė, Paulė Kuzmickienė,Sergejus Jovaiša, Irena Haase, Dalia Asanavičiūtė, Paulius Saudargas, Vytautas Juozapaitis, Algis Strelčiūnas.

Nuoroda į Ginklų ir šaudmenų kontrolės įstatymo Nr. IX-705 3, 13 ir 37 straipsnių pakeitimo įstatymo projektą.

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 4.5 / 5. Balsavo: 42

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

3 Komentarai

 • Audrius
  Posted 2022.04.16 at 23:24

  Kada prireiks bus nebetas laikas isigyt, tuo metu butu geriau jau turet.
  Ka rodo praktika Ukrainoje

 • Medikas
  Posted 2022.04.15 at 13:04

  Tai kad ir priims, tai jei medžioklės taisyklės rašo kad draudžia ne tik naudoti bet ir turėti, tai kas pirks tam kad pasidėti į seifą??? Koks tikslas įšaldyti keletą tūkstančių ateičiai… kai viskas tobulėja dienom..

  15
  • Deividas
   Posted 2022.04.15 at 13:09

   Teisingas jūsų pastebėjimas ir šis klausimas yra aktualus. Yra tikrai kas naudos tokius prietaisus ir be medžiotojų, tame tarpe ir LŠS nariai, o kas liečia medžioklę, kol kas atsakymų neturiu, bet kaip sakoma pagyvensim ir pamatysim.

   13

Komentuoti

Merger Duo NXP50
Pirmieji „Pulsar“ multispektriniai žiūronai!

Žiūrėti apžvalgą