Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Brakonierių kerštas: supleškino Šelvėnų medžiotojų būrelio bokštelius

Turinys:

Sausio priešpaskutinę savaitę Šiaulių apskrities policiją vienas po kito pasiekė pranešimai apie Šiaulių rajone, Daugmaudžių miške, sudegintus medžioklės bokštelius. Į pareigūnus kreipėsi Šelvėnų būrelio nariai, kurie savo medžioklės plotuose rado keturis sudegintus bokštelius. Dėl turto sunaikinimo pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariama, kad visi keturi statiniai padegti tą pačią naktį.

Šalia sudegintų bokštelių pareigūnai rado automobilio padangų žymių, o Šelvėnų medžiotojų būrelio nariai pasidalino turima informacija apie pastebėtą čia važinėjusį automobilį.

Medžiotojų būrelio vadovas išsakė įtarimus, kad jų turtą, ko gero, niokoja kerštaudami brakonieriai, apie kuriuos, pastebėję brakonieriavimo ženklus, medžiotojai informavo aplinkosaugininkus. Po savaitės trys tyčiniu turto sunaikinimu bei sugadinimu įtariami Šiaulių rajono gyventojai atsidūrė pareigūnų rankose. Į areštinę buvo uždaryti trys jauno amžiaus vaikinai, iš kurių du – ne kartą teisti už plėšimą, viešosios tvarkos pažeidimą ir nesunkų sveikatos sutrikdymą. Paaiškėjo, kad medžiotojų iškelta versija dėl keršto pasitvirtino. Sulaikytieji, anot jų, ugnimi sunaikino medžiotojų bokštelius už medžiotojų skleidžiamas kalbas apie jų brakonieriavimą. Gaisrą jie sukėlė, padegdami bokštelyje rastus degius daiktus.


Šaltinis 15min.lt

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 3 / 5. Balsavo: 1

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą