Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Biržų rajone sulaikytas kilpomis medžiojęs asmuo

Turinys:

Ketvirtadienį apie 18 val. buvo gautas pranešimas apie Biržų rajone netoli Medeikių kaimo asmens tempiamą stirną. Į nurodytą vietą nedelsiant išvykus aplinkos apsaugos pareigūnams, nustatyta, kad pranešimas pasitvirtino. Buvo matyti stirnos traukimo žymė, kuri tęsėsi apie du kilometrus.

Pagal anksčiau turimus aplinkosaugininkų duomenis dėl galimo brakonieriavimo, buvo nuvykta pas įtariamą asmenį. Patikrinimo metu rastas pradėtas doroti stirnos jauniklis. Sulaikytas asmuo prisipažino, kad stirną pagavo draudžiamu būdu – kilpomis.

Taip pat asmuo aplinkosaugininkams parodė stirnos sumedžiojimo vietą bei keturias pastatytas kilpas. Be to, aplinkosaugininkai rado asmens laikomą draudžiamą nemėgėjų žvejybos įrankį – statomą tinklą.

Už padarytus nusižengimus asmeniui surašytas administracinių nusižengimų protokolas, kuris perduotas nagrinėti Panevėžio apylinkės Biržų rūmams. Asmeniui gręsia bauda nuo 600 iki 1700 eurų. Taip pat teks atlyginti gamtai padarytą žalą, kuri siekia 1028,34 eurų. Patikrinimo metu iš pažeidėjo paimtos 4 kilpos, 1 statomas tinklas ir stirnos jauniklis.

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 3 / 5. Balsavo: 2

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

1 Komentarai

  • Bad ass...
    Posted 2019.01.29 at 17:29

    nu, koks išdykėlis….

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą