Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Balandis – atskaitingas mėnuo medžiotojams

Turinys:

Balandžio 1 d. prasideda naujas medžioklės sezonas, todėl pagal Medžioklės Lietuvos Respublikos teritorijoje taisykles iki kovo 31 d. išduoti medžioklės lapai nustoja galioti. Nuo balandžio 1 d. turi būti išduodami nauji medžioklės lapai su nurodytu nauju medžioklės lapo galiojimo laikotarpiu, kuris gali būti ne ilgesnis kaip iki to paties medžioklės sezono kovo 31 d.

Primename, kad iki balandžio 5 d. medžioklės plotų naudotojai savivaldybės medžiojamųjų gyvūnų sumedžiojimo limitų nustatymo komisijai turi pateikti nustatytos formos prašymą dėl sumedžiojimo limitų nustatymo (4 priedas) – pridedama

Taip pat iki balandžio 15 d. medžioklės plotų naudotojai ar jų įgalioti atstovai Aplinkos apsaugos departamentui privalo pateikia nustatytos formos ataskaitą apie medžiojamųjų gyvūnų išteklių panaudojimą per praėjusį medžioklės sezoną (11 priedas) –  pridedama.

Prašymą dėl sumedžiojimo limitų nustatymo (4 priedas) ir ataskaitą apie medžiojamųjų gyvūnų išteklių panaudojimą per praėjusį medžioklės sezoną (11 priedas) reikia siųsti el. paštu info@aad.am.lt. Nors taisyklėse nenurodyta, rekomenduojame šiuos dokumentus nusiųsti ir Aplinkos apsaugos departamento prie aplinkos ministerijos teritorinėms valdyboms:

ALYTAUS VALDYBAalytaus.valdyba@aad.am.lt
KAUNO VALDYBAkauno.valdyba@aad.am.lt
KLAIPĖDOS VALDYBAklaipedos.valdyba@aad.am.lt
MARIJAMPOLĖS VALDYBAmarijampoles.valdyba@aad.am.lt
PANEVĖŽIO VALDYBApanevezio.valdyba@aad.am.lt
ŠIAULIŲ VALDYBAsiauliu.valdyba@aad.am.lt
UTENOS VALDYBAutenos.valdyba@aad.am.lt
VILNIAUS VALDYBAvilniaus.valdyba@aad.am.lt

Taip pat primename apie medžioklės taisyklių 46 punkte medžiotojams numatytą pareigą sumedžiotų elninių žvėrių ragus su kaukole ir apatiniu žandikaulių bei sumedžiojus vilką – jo kaukolę, pasibaigus medžioklės sezonui, pristatyti į medžioklės trofėjų apžiūras, kurias pagal Medžioklės įstatymą organizuoja medžiotojus vienijančios organizacijos. 

Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugija 2021/2022 metų  medžioklės sezono metu sumedžiotų medžioklės trofėjų apžiūras vykdys balandžio – birželio mėn. Iki balandžio 15 d. prašome užpildyti Medžioklės trofėjų apžiūros tvarkos aprašo 2 priedą (pridedama) ir jį pateikti Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos rajoninėms draugijoms pagal medžiotojų būrelių, klubų veiklos teritorijas. Kontaktus rasite čia

Apie trofėjų apžiūrų laiką ir vietą savivaldybėse, medžiotojus informuos Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos rajoninės draugijos/skyriai. Medžioklės trofėjų apžiūrų savivaldybėse metu ar po jų, parodai siūlomi trofėjai bus matuojami pagal Tarptautinės medžioklės ir medžiojamosios faunos apsaugos tarybos CIC sistemą. Matavimus atliks sertifikuoti CIC matuotojai, kurie matavimui priims visų Lietuvos medžiotojų trofėjus.

Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugija

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 4.6 / 5. Balsavo: 21

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą