Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Baigtas tyrimas dėl šiurkščių medžioklės taisyklių pažeidimų

Turinys:

Vilniaus regiono apylinkės teismui perduota nagrinėti byla dėl dviejų šių metų rugpjūčio 22 d. Vilniaus rajone, Paberžės seniūnijoje, sulaikytų asmenų, kurie, kaip paaiškėjo aplinkos apsaugos specialistams atlikus tyrimą, kaltinami už šiurkščius Medžioklės Lietuvos Respublikos teritorijoje taisyklių pažeidimus.

Tyrimas pradėtas po to, kai rugpjūčio pabaigoje policijos pareigūnai sulaikė mikroautobusą, kuriame du asmenys vežėsi du medžioklinius šautuvus ir sumedžiotą stirnos jauniklį.

Aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos ministerijos pareigūnų atlikto tyrimo metu nustatyta, kad stirnos jauniklis sumedžiotas neteisėtai, kadangi medžiota be tame medžioklės ploto vienete išduoto medžioklės lapo. Taip pat nustatyta, kad medžiota buvo iš transporto priemonės, mikroautobuso vairuotojas neturėjo teisės medžioti, o stirną sumedžiojęs asmuo buvo neblaivus ir neturėjo pasiėmęs medžiotojo bilieto bei neturėjo leidimo turėti ir nešioti ginklą. Neteisėtai laikytas ginklas, kuriuo buvo nušautas stirnos jauniklis, šiuo metu jau yra konfiskuotas.

Už padarytus šiurkščius Medžioklės Lietuvos Respublikos teritorijoje taisyklių pažeidimus asmenims gresia baudos nuo 800 iki 1800 eurų kartu su teisės medžioti atėmimu nuo 1 iki 5 metų bei pažeidimo padarymo įrankių ir mikroautobuso konfiskavimu. Taip pat neteisėtai stirnos jauniklį sumedžiojęs asmuo privalės atlyginti laukinei gyvūnijai padarytą žalą, kuri siekia kiek daugiau nei 1000 eurų.

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

3 Komentarai

 • ALGIRDAS
  Posted 2019.10.07 at 16:30

  Gal kas žino kaip baigėsi aukštiems gamtosaugos pareigunams kurie buvo sulaikyti sumedžioje stirna be medžiklės lapo

  17
  1
 • Šernas
  Posted 2019.10.07 at 10:46

  O kokia sankcija už nelegalu ginklą??

  • Deividas
   Posted 2019.10.07 at 12:43

   Baudžiamoji atsakomybė.

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą