Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Aplinkos ministerija leidžia sau klaidinti politikus ir visuomenę

Svarstant naktinio matymo taikiklių įstatymo projektą Seime, Aplinkos ministerijos Gamtos apsaugos politikos grupės vadovas Algirdas Klimavičius, 2023m. lapkričio 29d.  vykusiame Kaimo reikalų komiteto pasėdyje patikino, kad prie esamo medžioklės reguliavimo galima naudoti naktinio matymo taikiklius, tiesiog niekas nesikreipė su tokiu prašymu.

Video

Sekančią dieną 2023m. lapkričio 30d. kreipiausi į Aplinkos apsaugos agentūrą su prašymu man išduoti individualų leidimą naudoti naktinio matymo taikiklius medžiojant šernus, kad užtikrinti efektyvesnę populiacijos kontrolę ir prevenciją kovojant su Afrikiniu kiaulių maru.

2023m. gruodžio 17d. „Žinių radijas“ laidoje Prezidento vyriausiasis patarėjas Jarekas Niewierowiczius taip pat patikino, kad prie dabartinio medžioklės reguliavimo galima individualiai kreiptis dėl naktinio matymo taikiklių naudojimo.

Tų pačių metų gruodžio 29d. gavau raštą iš Aplinkos apsaugos agentūros, kad leidimas naudoti naktinio matymo taikiklius negali būti išduotas, nes įstatymo 14 straipsnio 3 dalies 2 punkte yra nustatyta, kad leidimas naudoti laukinius gyvūnus negali būti išduodamas, jeigu ketinama medžioti ar laukinių gyvūnų paėmimą iš aplinkos vykdyti Medžioklės taisyklėse draudžiamais medžioti įrankiais, priemonėmis ir draudžiamais medžioklės būdais.

Dokumento kopija:

Kylą klausimas ar visuomenė gali pasitikėti Simono Gentvilo vadovaujama Aplinkos ministerija, kai šios ministerijos aukštas pareigas užimantys atstovai klaidina politikus ir visuomenę siekdami neleisti naudoti prietaisų kuriuos naudoja didžioji dalis Europos.

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 4.8 / 5. Balsavo: 71

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

7 Komentarai

 • Vaidotas
  Posted 2024.01.04 at 16:50

  Kaip yra sakoma,žuvis genda nuo galvos.Koks ministras p.Gentvila,tokie ir jo pasirinkti darbuotojai.Ir ko norėti,kada tėvas sūnelį į ministrus paskiria.Sulaukėm Lietuvoje jau ministrų pagal paveldėjimo teisės.Kaip senelis,tėvas,anūkas.

  15
 • Bratka
  Posted 2024.01.04 at 16:08

  Tokie kaip Klimavičiai valstybės tarnyboje negali dirbti. O gal jis S.Gentvilui naudingas. Klapčiukų irgi reikia.

  12
 • Alfonsas
  Posted 2024.01.03 at 14:47

  Jeigu Klimavičius turėtų bent kruopelę savigarbos, po tokių liapsusų atsistatydintų. Deja, matosi, kad neturi.

  23
  • Rimvydas
   Posted 2024.01.03 at 21:58

   Nejaugi dar pačiam neaišku, kad į Seimą eina žmonės, kurie nepritampa prie visuomenės, nesugeba susitvarkyti savo gyvenimo ir veiklos, nori tik prasitrinti už mokesčių mokėtojų pinigus ir prisivogti, o apie sąžinės buvimą nei kalbos negali būti – įjungia ,,kiaulės akis” ir pliurpia bet ką: ryte vienaip, vakare kitaip ir jiems tai, atseit, normalu. Jei būtų asmeninė atsakomybė už veiksmus ir kalbas valdininkams ir seimūnams, tvarka būtų. Todėl, balsuojant už tuos suolų trintukus reikia būti atidiems (bet, deja, ten nėra Į ką žiūrėti, gaila.)

   20
 • Ūkininkas
  Posted 2024.01.03 at 10:48

  tikėjotes kitaip ?valdžiažmogis kuris nieko nematė tik gero Tėvelio dėka tapo ministru.Taip ir tpliau bus, nes paveldėjo postus nuo senelių, tevelių ir visi ir tarpsta nes normaliaim nėra kaip prasimušti

  31
  1
  • Dv
   Posted 2024.01.03 at 18:45

   Aplinkos ministerija, tai melo ir nieksybiu atskira nuo Lietuvos įstatymų imperija…. Verslinė žvejyba uždrausta įstatymu!!!!!! Kas buvo suvažiavime vienas pasisakyme sakė kad su Klimaviciumi reikia vertėjų lietuvių kalboje, neįmanoma išvis bendrauti!!!

   11
 • Vaidotas
  Posted 2024.01.03 at 10:12

  Nieko čia keisto,juk vadovauja ministras p.Gentvilas.Jo vadovavimo dėka Lietuvoje miškų beveik neliko,O dar mokykloje mokėmės,kad miškai valo orą nuo užterštumo.Liko be darbo gamtos apsaugos inspektoriai,tai ministras juos įdarbino dirbti ant asfalto,atlikti kelių policijos darbą.

  25
  0

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą