Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Aplinkos apsaugos pareigūnų konfliktas Alytuje

Turinys:

Ketvirtadienio vakarą prie Kauno gatvėje esančio Alytaus aplinkos apsaugos departamento pastato atvyko policijos pareigūnai. Buvo pranešta, kad pastato rūsyje yra trys neblaivūs darbuotojai, o vienas esą netgi griebėsi smurto prieš juos netikėtai užklupusį asmenį.

Apie tokį įvykį patvirtino ir Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja Kristina Janulevičienė.

Ji nurodė, kad 18.43 val. buvo gautas pranešimas, jog Alytaus aplinkos apsaugos departamento pastate gali būti trys neblaivūs darbuotojai. Apie tai pranešęs vyriškis informavo, kad laukia pareigūnų vietoje.

„Pranešėjas paaiškino, kad suveikus saugos signalizacijai, jis atvyko patikrinti patalpų, kadangi yra už tai atsakingas. Jis teigė, kad jam užėjus į rūsyje esančias patalpas, ten rado tris jam žinomus darbuotojus, kurie, pasak jo, vartojo alkoholinius gėrimus ne darbo metu, bet darbovietės patalpose“, – komentavo policijos atstovė K. Janulevičienė.

Vyriškiui netikėtai užklupus tris rūsyje buvusius vyrus, kilo konfliktas. Patalpų atvykęs apžiūrėti pranešėjas viską fiksavo telefonu. Policija informuota ir apie tai, kad vienas iš trijulės prieš pranešėją galimai ėmėsi smurtinių veiksmų – teigiama, kad darbuotojas jam trenkė, suplėšė marškinėlius.

Atvykus policijai, įvykio vietoje buvo rastas pranešėjas ir tik vienas iš trijų asmenų, kurie buvo įvardinti kaip neblaivūs. Pareigūnai patikrino vietoje buvusio vyriškio blaivumą ir paaiškėjo, kad jis išties neblaivus – aplinkosaugininkui nustatytas 1,98 promilės girtumas.

Kiti du su juo rūsyje buvę vyrai pasišalino nespėjus atvykti pareigūnams.

Penktadienį po pietų susisiekus su Aplinkos apsaugos departamento Alytaus valdybos viršininku Česlovu Meržvinsku, šis teigė apie įvykį ir pats sužinojęs prieš keliolika minučių.

Gautas atsakymas iš Komunikacijos ir aplinkai saugaus elgesio skatinimo departamento Komunikacijos skyriaus: Šiuo metu aiškinamasi šio atvejo aplinkybes, atliekamas tyrimas.

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 4.6 / 5. Balsavo: 48

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

2 Komentarai

 • Ūkininkas
  Posted 2023.05.29 at 07:21

  tokie tikrina medžiotojus ir visuomet teisus.Jie gali pagauti tik medžiotoją su naktinių

  4
  1
 • Jurgis
  Posted 2023.05.27 at 23:36

  Dievams viskas galima. Ir sykti jei norejo un liaudes

  10

Komentuoti

Merger Duo NXP50
Pirmieji „Pulsar“ multispektriniai žiūronai!

Žiūrėti apžvalgą