Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Aplinkos apsaugos departamentas turės ištaisyti priimtus nutarimus

Turinys:

2021 spalio 21 dieną Lietuvos medžiotojų sąjunga „Gamta“, „Sūduvos medžiotojų sąjunga“ ir „Lietuvos medžiotojų draugija“, kreipėsi į Lietuvos administracinių ginčų komisiją užginčydamą, dėl Aplinkos apsaugos departamento prie Lietuvos Respublikos aplinkos apsaugos ministerijos 2021-10-12 rašto Nr. (5.1)-AD5-19820 „Dėl teisės medžioti suteikimo ir panaikinimo komisijų sudarymo“.

Aplinkos apsaugos departamentas eilinį kartą atsisakė į Teisės medžioti suteikimo ir panaikinimo komisijų sudėtį įtraukti medžiotojų klubus ir būrelius vienijančių visuomeninių organizacijų atstovus, kaip tai numato Medžioklės įstatymo 5 strp. 6 d. 2 punktas.

Ginčas vyko pusantrų metų. Š.m. sausio 17 d. Lietuvos administracinių ginčų komisija savo sprendimu Nr. 21R-29 (AG-776/06-2021) patenkino asociacijų skundą, panaikindama Aplinkos apsaugos departamento priimtus nutarimus ir įpareigojo juos ištaisyti.

Aiškinamajame rašte nurodoma, kad Aplinkos apsaugos departamentas raštu atsakinėdamas į pareiškėjų kreipimasi nesilaikė nė vieno iš viešojo administravimo principų.  Šis Lietuvos administracinių ginčų komisijos sprendimas atvėrė kelius visoms medžiotojų klubus ir būrelius vienijančioms visuomeninėms organizacijos įgyvendinti savo teises, kurias numato medžioklės įstatymo 5 str.

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 4.9 / 5. Balsavo: 29

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

1 Komentarai

  • Tata
    Posted 2022.02.09 at 09:41

    seimo ūkininkai nori ir medžioklės plotus su privatizuoti.Jiems vis mažai dar ir žvėrius nori suprivatizuoti

    12

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą