Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Apklausa – Lietuvos medžiotojų nuomonė apie brakonieriavimą

Turinys:

Visuomenėje verdant diskusijoms apie naktinių prietaisų naudojimo įteisinimą, šalies medžiotojus neretai bandoma tapatinti su brakonieriais, o kai kurie politikai nevengia įvairiausių epitetų, mūsų bendruomenei.

Šio tyrimo tikslas, išsiaiškinti Lietuvos medžiotojų nuomonę apie brakonieriavimo mąstą Lietuvoje, kovą su tokią veiklą vykdančiais ir priemones, naudojamas ją pažaboti. Būsime dėkingi už jūsų atsakymus, jiems tereiks 3-5 minučių. Apklausos anketą rasite čia.

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 4.2 / 5. Balsavo: 25

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

6 Komentarai

 • Vytas
  Posted 2023.10.03 at 14:11

  nesivadovaukite gandais, o pabandykite įsigyti medžiotojo bilietą ir tada komentuokite.Bėda ta, kad apie medžioklę ir medžiotojus daugiausia žino tie kurie miške metuose vieną kartą buvę.

  31
  8
  • RP
   Posted 2023.10.04 at 13:02

   Kaip ir nereik gandų. Viską nusako oficiali statistika apie sulaikytus brakonieriaujančius medžiotojus.

   4
   6
 • Radzis
  Posted 2023.10.03 at 12:48

  Didzioji dalis brakonieriu yra tose plotuose kuriu medziotojai gyvena 100km nuo plotu vieneto ir neprivazines tiek kad uztikrintu ju sauguma o medziot nuvaziuoja 1kart i savaite ar i menesi tai gal skirkim plotus vietiniams burelio medziotojams kaip zarasu rajone visi bureliu plotai isskirstyti modziotojams kurie gyvena max 10km nuo plotu ir priziuri juos ir daznai medzioja ir kazkaip ner brakonieriu dideles problemos 😉

  19
  2
 • RP
  Posted 2023.10.03 at 11:34

  Sutinku. Didžiausi brakonieriai šiandiena yra su bilietais (sklinda gandas, šiandiena nusipirkti – „išlaikyti“ bilietą, nėra problemos). Ekonominė situacija turi reikšmės, bet medžioklė yra gana brangus užsiėmimas, gali leisti ne kiekvienas. Manau didžiausia iš sąlygų brakonieriavimui yra NEBAUDŽIAMUMAS. Statistiškai, medžiotojai vežantys neteisėtai sumedžiotą žvėrį, sulaikomi auto inspekcijos, o Gyvosios Gamtos sulaikomi tik pagal gautą pranešimą. Su tikraisiais, vietos, brakonieriais-kilpininkais, daugiau mažiau, susitvarko klubų medžiotojai.

  7
  20
  • antanas
   Posted 2023.10.03 at 13:11

   Tipo buvau turguje visi šneka.Žvėrių pakankamai kad nėra tikslo užsiminėti nesamonėm.Bet brakonierių yra.Pačiam teko gaudyti.Ir kolegos gaudė.

 • Mindaugas
  Posted 2023.10.03 at 10:00

  Šiais laikais didžioji dalis brokonierių turi leidimus,bilietus. Ekonominei situacijai prastėjant brokonieriavimas tik augs.

  9
  23

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą