Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Apie saugų elgesį medžioklėje buvo girdėjęs prieš penkerius metus

Turinys:

Jau daugiau kaip dvi savaitės tęsiasi Utenos RAAD vykdoma akcija „Saugi medžioklė – 2013“. Apie akcijos metu nustatytus pažeidimus, jų priežastis, informacija reguliariai skelbiama šio regiono aplinkosaugininkų tinklalapyje. Tačiau pažeidimų išaiaškinama ne mažiau ir visi jie padaromi per aplaidumą. Aplinkosaugininkai, analizuodami praėjusio šeštadienio reido rezultatus, padarė išvadą, kad dauguma medžioklės vadovų savo pareigas vykdo ne „netinkamai“, o tiesiog piktybiškai jų nevykdo.

Anykščių rajono agentūros pareigūnai patikrino varyminę medžioklę „Puntuko“ medžiotojų klube. Vienas iš medžiotojų pateikė medžiotojo bilietą, kuriame paskutinė žyma apie saugaus elgesio medžioklėje žinių patikrinimą įrašyta daugiau kaip prieš penkerius metus, antras medžiotojas, medžioklinio šuns savininkas, neturėjo šuns dokumentų. Vadinasi, medžioklės vadovas prieš medžioklę šio asmens dokumentų netikrino. Ir medžiotojams, ir medžioklės vadovui surašyti administracinio teisės pažeidimo protokolai.

Visagino miesto agentūros pareigūnai patikrino medžiotojų klubus „Drūkšiai“ ir „Gervė“. Nustatyti tokie pat pažeidimai – medžiotojas pateikė bilietą su žyma apie duomenų pateikimą medžiotojų sąvadui daugiau kaip prieš vienerius metus. Administracinio teisės pažeidimo protokolai surašyti šiam medžiotojui ir medžioklės vadovui.

Lygiai tokį pat pažeidimą išaiškino Zarasų rajono agentūros aplinkosaugininkai medžiotojų klube „Smalvos“. Ir čia administracinės atsakomybės neišvengs medžioklės vadovas bei medžiotojas.

Suvedus reido rezultatus paaiškėjo, kad akcijos metu buvo patikrinta 11 medžiotojų klubų ir būrelių, nustatyti septyni medžioklės taisyklių pažeidimai.
Grynas

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą