Už trukdymą medžioklėje trys metai kalėjimo ir bauda

Turinys:

Prancūzijoje įsigaliojo naujas teisės aktas, kuris numato atsakomybę už trukdymą ūkinėje veikloje ir medžioklėje. Apie tai pranešė Prancūzijos regioninio planavimo ir tvarios plėtros komisijos viceprezidentas Guillaume Chevrollier.

„Mes neturime teisės trukdyti tam, kas yra leidžiama!“ – tokiais žodžiais viceprezidentas pranešė apie naujai priimtą teisės aktą.

Guillaume Chevrollier

Už neteisėtą patekimą į privačius ūkius bei trukdymą medžioklėje, numatyta trejų metų laisvės atėmimo bausmė ir bauda iki 45,000 eurų.

Šį „Visuotinio saugumo aktą“ pasirašė 129 senato nariai, anot Prancūzijos regioninio planavimo ir tvarios plėtros komisijos viceprezidento, tokie pakeitimai yra būtini norint apsaugoti ūkininkus ir medžiotojus nuo neteisėtų „žaliųjų aktyvistų“ veiksmų.


NAUJIENŲ PRENUMERATA

ĮVERTINKITE ŠĮ STRAIPSNĮ

Įvertinimas: 4.8 / 5. Balsavo: 75

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Prisijunkite prie mūsų

Sekite mus socialiniuose tinkluose!

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, socialinės grupės ar kitokios neapykantos skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Miske.lt neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms.

5 komentarai

  • Na,šiuo klausimu aš 100 kartų už.Bet ar mūsų rinkti seimūnai tai sugebės ?Kol kas jiems tik antro galo klausimai rūpi.

  • Pagaliau žalieji hipiai buvo pastatyti į vietą, nes užkabino ir ūkininkus ir jų ūkinę veiklą. Galima suprasti, kai žalieji rodo iniciatyvą saugojant nykstančias rūšis nuo išnaikinimo, daug kur medžioklė iš tiesų prisideda prie rūšių nykimo, bet tik ne europoje iš šiaurės amerikoje. Va ką čia žalieji nori parodyti, sunku blaiviai mastančiam suvokti. Europoje visų medžiojamų gyvūnų daugėja ir tik daugėja. Ar jie bent suvokia, kas atsitiktų jeigu medžioklė būtų uždrausta? Galima diskutuoti, dėl kažkurių medžioklės būdų etiškumo nūdienos supratimu bet tik tiek!
    Kažkodėl žaliųjų nesimato per daug afrikoje pietų amerikoje, tolimuosiuose rytuose, indijoj ir t.t, kur vietiniai baigia išdubasint ne medžioklės ūkiuose esančius gyvūnus. Ten jie tiesiog pranyktų tyliuoju būdu…
    Gal dėl to, kad gyvūnai žūsta, juos sumedžiojant? Bet tada skerdyklos jiem turėtų būt nearti dirvonai… na bet čia visuomenė juos greita pastatytų į vietą, tai ir puldinėja medžiotojus, nes jie tyli, jie ramūs dažniausiai niekam nesiskundžia.
    Kartais atrodo per daug sureikšminam neaktualias problemas kai pilna tikrų!

    31

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *