Sulaikytas asmuo brakonieriavęs su neregistruotu ginklu

Asociatyvi nuotrauka

Aplinkos apsaugos departamento Kauno valdybos Gyvosios gamtos apsaugos inspekcija, bendradarbiaudama su Kauno Tado Ivanausko medžiotojų būreliu ir Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Jonavos rajono policijos komisariato pareigūnais nustatė pažeidėją Jonavos rajone, Žeimių miške ties Mimalių kaimu. Asmuo, neturėdamas teisės medžioti, medžiojo su neregistruotu medžiokliniu lygiavamzdžiu ginklu.

Pažeidėjui Kauno aplinkosaugininkai surašė administracinio nusižengimo protokolą – numatyta atsakomybė nuo 800 iki 1800 eurų.

Per Jonavos rajono policijos komisariato atliktą ikiteisminį tyrimą nustatyta, kad asmuo medžioklėje naudojo neregistruotą vienvamzdį, lygiavamzdį 16 kalibro medžioklinį šautuvą. Taip pat jis  medžiodamas su savimi turėjo 4 šovinius.

Asmuo, disponavęs ginklu, Kauno apylinkės teismo pripažintas kaltu padaręs nusikalstamą veiką pagal BK 253 str. 1 d. Jam paskirtas 60 parų areštas bei 12 MGL bauda.

Aplinkos apsaugos departamento pareigūnai dėkoja gyventojams už sąmoningumą ir apie pastebėtus gamtosaugos pažeidimus prašo pranešti tiesiogiai AAD telefonu 8 (5) 273 2995.


NAUJIENŲ PRENUMERATA

ĮVERTINKITE ŠĮ STRAIPSNĮ

Įvertinimas: 4.1 / 5. Balsavo: 15

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Prisijunkite prie mūsų

Sekite mus socialiniuose tinkluose!

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, socialinės grupės ar kitokios neapykantos skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Miske.lt neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *