Pasikeitė tvarka dėl medžiojamųjų gyvūnų sumedžiojimo limitų nustatymo

Deivido Staponkaus nuotr.
Turinys:

Informuojame, kad Aplinkos apsaugos departamentas prie Aplinkos ministerijos, sudarė naujos sudėties savivaldybių medžiojamųjų gyvūnų sumedžiojimo limitų nustatymo komisijas.

Užtikrinant skaidresnes medžiojamųjų gyvūnų limitų nustatymo procedūras, atlikta komisijų pirmininkų rotacija.

Siekiant organizuoto ir savalaikio prašymų dėl medžiojamųjų gyvūnų sumedžiojimo limitų nustatymo pateikimo, prašome informuoti jūsų organizacijos vienijamus medžiotojų būrelius ar klubus, kad minėtus prašymus pateiktų elektroninio pašto adresu: info@aad.am.lt iki balandžio 5 d.

Informuojame, kad Departamentas gautus prašymus persiųs Komisijų pirmininkams atsakingiems už tam tikrus rajonus.


NAUJIENŲ PRENUMERATA

ĮVERTINKITE ŠĮ STRAIPSNĮ

Įvertinimas: 3.3 / 5. Balsavo: 9

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Prisijunkite prie mūsų

Sekite mus socialiniuose tinkluose!

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, socialinės grupės ar kitokios neapykantos skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Miske.lt neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms.

2 komentarai

  • gal ir gerai? o kur departamentas tai skelbia apie šią tvarką? Prašymų formos irgi senos, kurios taisyklėse su prašomais nelimituojamais stirninų ir danielių licencijų kiekiais ar pan.?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *