Nemokamas seminaras apie bebrų kailių paruošimą Vilniuje

Šių metų kovo 12d. kviečiame medžiotojus į nemokamą seminarą. Seminaro metu kalbėsime apie bebro kailio paruošimą išdirbimui, kailio sūdymą, kokybės nustatymą, išdirbto kailio panaudojimą siuviniams ir kitokiems gaminiams.

Seminaro metu turėsime pavydžių, kad būtų galima geriau suprati teorinę medžiagą. Taip pat galite atsinešti savo išdirbtų kailių.

Seminaro vyks nuo 14val. iki 18val. Adresas Žemaitės g. 21, baldų salone „Royal Baldai“ Vilniuje. Būtina išankstinė registracija el.paštu sauliuskmit@gmail.com arba telefonu +370 6983 9336.

Vilniuje būname kiekvieną antrą mėnesio ketvirtadienį.

ĮVERTINKITE ŠĮ STRAIPSNĮ

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Turinys:
Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, socialinės grupės ar kitokios neapykantos skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Miske.lt neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms.

Vienas komentaras

  • Labai informatyvus ir naudingas seminaras. Dekui lektoriui uz profesonaluma! Buvau maloniai nustebintas. Rekomenduoju!!!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *