Kaip buvo rastas brakonieriaus paliktas šautuvas?

Turinys:

Praeitą savaitgalį, Kretingos rajone medžiotojai rado kaip manoma brakonieriaus paliktą vienvamzdį šautuvą. Pirminę informaciją rasite čia.

Pasirodo ne viskas taip paprasta, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Įvykio aplinkybėmis dalinasi Kretingos rajono medžiotojų klubo „Mikoliškiai“ medžiotojai.

Praeitą šeštadienį apie 18val. medžiotojų klubo „Mikoliškiai“ vadovui paskambino kaimyninio būrelio medžiotojas ir pranešė, kad važiuodamas automobiliu keliu tarp miško, pastebėjo žmogų su šautuvu išėjusiu iš vienos pusės kelio ir pereinant į kitoje kelio pusėje esantį mišką. Medžiotojas sustojo ir bandė vytis asmenį, tačiau pavyti jo nepavyko.

Kaip tik tą vakarą medžiotojų klubo „Mikoliškiai“ medžiotojai vykdė medžioklę ir gavus pranešimą nuskubėjo į įvykio vietą. Buvo pradėtos asmens su šautuvu paieškos, tačiau jo surasti nepavyko, nes kaip manoma jį paėmė kiti nežinomi asmenys su automobiliu.

Klubo vadovas eidamas pėdsakais sniege, surado gražiai prie eglės atremtą lygiavamzdį  šautuvą. Tai buvo vienašūvis IŽ-18, kurį sprukdamas paliko brakonierius ketindamas pasiimti vėliau.

Medžiotojai nedelsiant iškvietė policijos pareigūnus kurie ir paėmė radinį. Policijos pareigūnai aiškinasi, kam galėjo priklausyti šautuvas, nes ginklų registre šis šautuvas neregistruotas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR Baudžiamojo kodekso 253 str. 1 dalį – dėl neteisėto disponavimo šaunamaisiais ginklais.

Medžiotojai įtaria kas per asmuo galėjo vaikščioti su šautuvu pas juos plotuose ir šia informacija pasidalino su policijos pareigūnais.

Klubo medžiotojai tikisi, kad policijos pareigūnams pavyks nustatyti asmens tapatybę ir asmuo bus surastas. Medžiotojai dėkingi pastabiam kolegai iš gretimo būrelio, pranešusiam apie brakonierių plotuose.


NAUJIENŲ PRENUMERATA

ĮVERTINKITE ŠĮ STRAIPSNĮ

Įvertinimas: 4.4 / 5. Balsavo: 14

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Prisijunkite prie mūsų

Sekite mus socialiniuose tinkluose!

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, socialinės grupės ar kitokios neapykantos skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Miske.lt neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms.

3 komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *