20

Įvyko pirmosios „LAPUA HUNTER 2018“ varžybos

Turinys:

Praeitą savaitgalį įvyko pirmosios „LAPUA HUNTER 2018“ medžioklinio šaudymo varžybos. Nepaisant vasariško karščio, varžybose dalyvavo 46 šauliai, kurie rungėsi įvairiose rungtyse. Sveikiname varžybų nugalėtojus ir Joną Barbaravičių, kuris burtų keliu laimėjo „Mauser M18“ graižtvinį šautuvą! Mindaugas Grinevičius užėmė penktą vietą nuo galo ir buvo apdovanotas šerno medžiokle tykojant.

Su Mindaugu susimatysime miške, o visiems varžybų dalyviams ir jų svečiams dėkojame už puikiai praleistą laiką ir iki susimatymo kitais metais!

 

[button content=”DAUGIAU NUOTRAUKŲ…” color=”black” text=”white” url=”https://www.facebook.com/pg/NormarkHunting/photos/?tab=album&album_id=634672013559703″ openin=”_blank”]

Varžybų rezultatai:LAPUA HUNTER 2018 REZULTATAI

ĮVERTINKITE ŠĮ STRAIPSNĮ

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Prisijunkite prie mūsų

Sekite mus socialiniuose tinkluose!

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, socialinės grupės ar kitokios neapykantos skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Miske.lt neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *