Dėmesys medžiotojams neslūgsta

Turinys:

Pastaruoju metu Medžiotojų bendruomenė sulaukia daug dėmesio iš asmenų, kurie yra suinteresuoti Lietuvos medžiotojų įvaizdžio menkinimu visuomenės akivaizdoje, su tikslu kaip galima labiau eskaluoti neigiamą informaciją apie medžiotojų bendruomenę.

Šiandien paskelbta informacija, kad netoli partizano garbei pastatyto kryžiaus buvo įrengta žvėrių viliojimo vieta. Šia informacija viešai pasidalino Rūta Janutienė savo socialinio tinklo paskyroje. Tai jau ne pirmas įrašas, kuris skirtas neigiamo medžiotojų įvaizdžio formavimui visuomenės akyse. Apmaudu, kad šios moters tikslas visuomenės dėmesį sutelkti į pačios Janutienės sukurtas problemas, kurios dažnu atveju prasilenkia su galiojančiais teisės aktais ir teismų praktika. Ne išimtis ir šio savaitgalio įvykiai, kai pati žurnalistė naudodama skambias frazes bandė medžiotojų kantrybę (video). Apie jos padarytus pažeidimus neverta diskutuoti.

R. Janutienė savo socialinio tinko paskyroje paskelbė įrašą, kuriame pavaizduota kaip netoli kryžiaus skirto žuvusiam partizanui yra įrengta žvėrių viliojimo vieta.

https://www.facebook.com/ruta.janutiene/posts/3286228304835993
R. Janutienė savo socialinio tinko paskyroje paskelbė įrašą kuriame pavaizduota, kaip netoli kryžiaus skirto žuvusiam partizanui yra įrengta žvėrių viliojimo vieta.

Besidomintys istorija ir Lietuvos Partizanais tikriausiai žino „LDK palikuonys“ organizacijos nuveiktus darbus, su jų veikla gali susipažinti čia bei pridedame nuorodas straipsnio apačioje. Ši organizacija įkurta dviejų medžiotojų Gedimino Armonavičiaus ir Kęstučio Markevičiaus. Deja, bet apie šios organizacijos nuveiktus darbus Rūta Janutienė kalbėti ir jų viešinti nenori. Greičiausiai geri darbai kuriantys išliekamąją vertę ir primenantys mūsų istoriją nėra sensacija ir tai, kokia žurnalistika patraukli Janutienės žiūrovui.

Kiek mums yra žinoma informaciją R. Janutienei teikia medžiotojų bendruomenės atstovas vedimas asmeninių interesų. Kaip ten bebūtų šią žvėrių jaukinimo vietą buvo įrengęs jaunas medžiotojas ir gavus pirmą pranešimą ji buvo panaikinta. Todėl tokios informacijos eskalavimas tik parodo suinteresuotų asmenų norą atkreipti į save dėmesį siekiant asmeninių interesų, kurie artimiausiu metu greičiausiai bus atskleisti.

„LDK palikuonys“ organizacijos keletas darbų partizanų atminimui:

Generolo Povilo Plechavičiaus atminimui pasodins 6600 ąžuoliukų giraitę
Dovana Ukrainai – lietuviškų ąžuolų giraitė
Karaliaus Mindaugo karūnavimo dienos proga Kauno rajone pagerbti partizanai
Mums rūpi: Padauguvos girininkas atstatė partizanų bunkerį, kad leistų vaikams prisiliesti prie istorijos
Pagerbti Virtukų mūšio kovotojai


NAUJIENŲ PRENUMERATA
Susijusios žymos

ĮVERTINKITE ŠĮ STRAIPSNĮ

Įvertinimas: 4.5 / 5. Balsavo: 43

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Prisijunkite prie mūsų

Sekite mus socialiniuose tinkluose!

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, socialinės grupės ar kitokios neapykantos skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Miske.lt neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms.

4 komentarai

 • Medziokli!!!o kas tau neleidzia pirkt zemes ir tapt tokiu pat savininku,ar iprates viska uz dyka gaut?dirbi tikriausiai taippat uz dyka?kur tave rast,duociau darbo!🙈🙈🙈🙈🙈

  7
  15
 • Puikus straipsnis! Vyrai kalba, kad čia tas veikejas Žilvinas informaciją Janutienei siunčia, kur komentaruose labai reiškiasi. Geras fruktas ten kiek žinau, nori kad žemės savininkai viską valdytų ir bapkes už medžioklę gautu… Gėda už tokius veikėjus kurie dar save “medžiotojais” vadina…

  50
  6
 • “Kiek mums yra žinoma informaciją R. Janutienei teikia medžiotojų bendruomenės atstovas vedimas asmeninių interesų.”

  Ar neturėtų tauta savo dydvirius iš veido pažinoti?

  58
  4

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *