Lakstymas po miškus su šunimis naktį ir šaudymas yra ok?

Praeitą savaitę išleistos naujos medžioklės taisyklės, tačiau dažnas medžiotojas pasigedo svarbių punktų kurie turėjo būti naujose medžioklės taisyklėse ir nesuprato kam palikti tam tikri abejones keliantys pakeitimai. Apie tai ir pakalbėsime šiame video.


NAUJIENŲ PRENUMERATA

ĮVERTINKITE ŠĮ STRAIPSNĮ

Įvertinimas: 4.4 / 5. Balsavo: 46

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Prisijunkite prie mūsų

Sekite mus socialiniuose tinkluose!

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, socialinės grupės ar kitokios neapykantos skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Miske.lt neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms.

18 komentarų

 • Nesutinku. Esu aktyvus medžiotojas, esu klubo vadas, ir tikrai esu prieš visus naktinius/termovizorinius reikalus. Iškyla klausimas ar bet kokia kaina reikia sumedžioti ? Ar medžioklė yra tik šūvis ? Kiek kartų pats autorius sėdėjo/sėlino bet nusprendė nešaudyt, truputi primena tokius savaitgalinius medžiotojus kur intension to kill verda galvoje visą svaitę sėdint ofise. Vienintelis daiktas kurį reiktų įteisint tai slopintuvus, mažiau keltų streso tiek žvėrim tiek aplinkiniam, mažiau ausys kentėtų

 • Čia tik tavo nuomonė,nes pačio medžioklės tai tik elniai ir stirninai,jokio supratimo apie šunis….
  Termovizoriai ir naktiniai taikikliai,tai pačio didžiausia savojonė….

  7
  3
  • Mano nuomonė labai panaši kaip ir didžiosios dalies medžiotojų. Dėl šio video nepesitenkinę tik šunininkai ir iš jų dar ne visi, kiti palaiko ir mano pusę. Tai verkti nėra ko, kaip ir minėjau tai mano nuomonė 😉

   2
   4
 • Medžiojau Danijoj, Vokietijoj. Leidžia stirnos medžioti su šratais. Pas mus tik kulkos, po kuriu pusė gyvūno šunims. Iš kitos pusės ir gerai. Laaaabai pagausės stirnų.

  4
  4
 • Kas liečia medžioklė su šunimis, tai vieną iš riallių galimybių juos apmokyti ir pramankšinti. Ir tikrai jie žinos ką jiems medžioti. Tai puiki galimybė su savo augintiniu pabūti gamtoje ir puikus hobis sudalyvauti medžioklėje. Foksterjerų veisėjas.

  6
  11
 • Su teiginiu, kad naktinis taikiklis geriau už prožektorių, nes geriau matosi kas už taikinio. Ką tokiais teiginiais bandote apgaut??? Aiiii, per naktinį nematėt, bet taip galvojat…negalimi dar……Ir antra, įteisintas šūvis į lapę, o įteisinus naktinį, bus šūvis į elnią. Aukščio skirtumų nepastebit, ar nenaudinga pastebėt? Ir gal video autoriui nereikėtų šnekėt apie šunis, kai pats jų nelaiko ir nežino veislių įpatumų, su kuriomis įmanoma rezultatyviai naktį medžiot. Tas pats dratcharas, Vokietijoj jei nepaima manguto, veisimui neprileidžiamas. Kiek dratų varymuose matėt??? Egzistuoja bendras supratimas, paukštšuniai… Apie laikas net nešneku, sunkiai suvokiat, kad yra dvi pakraipos, žvėrinės ir švelniakailių žvėrelių medžioklei. Tad stūmimas ant medžioklių su šunim demonstruoja arba absoliutų neišmanymą, arba ,, bokštelinio,, nepasivelkančio medžiotojo mąstymas, jei ne man, tai geriau niekam.

  12
  16
 • Naktį su šunimis medžiojamos kiaunės, šeškai ir tai nieko naujo. Bet jei nesi įsitikinęs, kad miške gyvena vien tik šernai ar briedžiai tai gal geriau susilaikyti nuo komentarų 🙂

  6
  4
 • Jokia naujiena medziokle nakti su sunimis.Pries pora desimtmeciu buvo galima medzioti nakti su sunimis ,ir tai puikios pamokos suniui. Is komentaru matosi kad kai kurie medziotojai zino tik briedi, elnia ,stirna.Bet yra dar medziojama smulkioji fauna,tai kiaunes ,seskai kiti plesrunai kurie aktyvus buna tik nakti.Prie suns sulaikyto zveries prieinama labai arti ir saunama pasisvieciant prozektoriumi ,tai suvis gan saugus.Medzioklei nakti suo turi but labai klusnus, drausmingas.Priesingu atveju bus tik pasivaiksciojimas menesienoje.Dirbantis suo greitai susigaudo pedsaku gausybeje ir sekmingai medzioja tiek diena tiek nakti.

  18
  7
 • Visiškai pritariu Deivydui.Dar noriu pasakyti,kad medžioklė su šunimis nakties metu yra šuns gadinimas,nes žvėrys naktiies metu yra labai aktyvus,palieka l.daug pėdsakų ir šuo ėjes vienais pėdsakais užeina ant kt.šviežesnių pėdsakų,senesnius meta ir eina šviežiais.šuo pasimeta.
  Ir dar viena mintis dėl nuotraukų talpinimp su sumedžiotais žvėrimis – talpinkite nuotraukas estetišku vaizdu,kad nebūtų matyti kraujo,nepagarbos sumedžiotam gyvūnui nes taip duodam peno asmenims kurie save vadina – “nekenčiantys medžiotojų”

  20
  10
 • Sveiki Deividai gal žinote kokia tvarka yra su varominėm medžioklėm kur paskelbtas karantinas, dabar nuo pirmadienio jau bus 12raj

 • Labai teisingai Deividai , pastebėjai,kad su šunimis ir prožektoriais dabar galima medžioti naktimis. Apie kokį saugumą šiuo atveju galima kalbėti, kur šūvio saugumas dingsta, kur dingsta šūvio taiklumas, dauguma sužeidžiami bus žvėreliai ir kankinsis. Ministras višiškai nemąsto. Įteisintų naktinio matymo taikiklius ir tada – baigtūsi kalbos apie šūvio saugumą, šūvio taiklumą. Būtų daug lengviau medžioti – nebūtų žvėrys sužeidžiami ir priversti kankintis, palengvėtų ir kova su vilkais, su afrikiniu kiaulių maru, galų gale ir valstybei reikėtų mažiau kompensuoti ūkininkams padarytą žalą medžiotojai patys pirktų naktinio matymo taikiklius ir sėkmingai darytų gyvūnų populiacijos reguliavimą ir į tai valstybei nereikėtų nei biskelio investuoti.

  35
  17

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *