Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Už neteisėtą medžioklę brakonieriams teks atlyginti iki 7 tūkst. eurų

Akcija „Medžioklė“ duoda rezultatų. Rugsėjo 23 d. Aplinkos apsaugos departamento Šiaulių gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai kartu su Kelmės r. policijos komisariato pareigūnais vykdė reidą pagal gautą informaciją, kad Radviliškio r. vykdoma neteisėta medžioklė.

Jau kitą dieną buvo sulaikyti 2 asmenys neteisėtai medžioję Radviliškio pašonėje esančiuose medžioklės plotuose.

Vienas iš asmenų turėjo nelegalų graižtvinį medžioklinį šautuvą su optiniu taikikliu, prie medžioklinio šautuvo buvo prisuktas garso slopintuvas. Kitas asmuo turėjo naktinio matymo priedelį su lazeriniu taikikliu. Naktinio matymo priedelis buvo naudojamas ant nelegalaus graižtvinio medžioklinio šautuvo optinio taikiklio.

Taip pat aplinkosaugininkai per ūkinio pastato apžiūrą rado neteisėtą žvejybos įrankį – žvejybinį tinklą, kuris nebuvo pažymėtas teisės aktų nustatyta tvarka.

Brakonieriams bus surašyti administracinio nusižengimo protokolai už neteisėtą  medžioklę ir draudžiamų medžioklės priemonių naudojimą (naktinio matymo priedelis su lazeriniu taikikliu), bei neteisėto žvejybos įrankio (žvejybinio tinklo) laikymą. Visi pažeidimo įrankiai konfiskuoti.   

Už neteisėtų žvejybos įrankių laikymą asmeniui gresia bauda nuo 60 iki 200 eurų.

Medžiojimas ar buvimas medžioklės plotuose su medžioklei naudojamais įrankiais užtraukia baudą nuo 800 iki 1800 eurų. Už draudžiamus medžioklės įrankius pažeidėjams gresia bauda nuo 600 iki 1700 eurų.

Kelmės r. policijos komisariate yra pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nelegalaus graižtvinio medžioklinio šautuvo disponavimo bei šaudmenų perdavimo kitam asmeniui.

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 4.3 / 5. Balsavo: 32

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

5 Komentarai

 • Šernas
  Posted 2020.09.27 at 23:00

  Iš kur tie 7000€ susideda, niekaip nesuprantu

  1
  1
 • Robertas
  Posted 2020.09.25 at 13:13

  Bet kad iems paskambini pasakai kad brakonieriauja,masinos numeri varda pavarde givenama viet,o jie net nejuda. Apie kasneka.

  12
  2
 • Robertas
  Posted 2020.09.25 at 13:09

  Jo aplinkosauga tik giriasi,o dirba nekaip.palaikau pirma ir antra komentara. Pries dvi ziemas grizinejau is seriklos ir pastebejau “dzipa” kuris brakonieriavo dienos metu netgi man matan saude is masinos i stirnas,paskambinau gamtosaugininkam pranesiau situacija,masinos numeri brakonieriavusio pavarde,netgi adresa kur givena,reakcijos nulis is aplinkosaugininku.dar po poros dienu man paskambino is departamento paklausinejo apie iviki tuom ir baigesi.

  11
  1
 • Edvinas
  Posted 2020.09.25 at 11:48

  Va ta kryptimi ir turėtų dirbti aplinkosauga, o ne teisėtų medžioklių metu kabinėtis prie medžiotojų ir bausti už tašką, kablelį ne vietoj, sumaišyta bilieto nr skaičiuka ir panašius dalykus

  28
  3
  • Jonas
   Posted 2020.09.25 at 12:15

   Juokas ima
   Akcija „Medžioklė“ duoda rezultatų
   Bet reidą vykdė reidą pagal gautą informaciją
   Tai ir be akcijos Medžioklė būtu tikrine pagal gautą informaciją,vistiek kai kas paskambino, pasakė bet ne patys reidavo

   24

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą