Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

TV laida „Miško atspalviai“ – bebrai

Turinys:

TV laida „Miško atspalviai“, skirta visiems gamtos mylėtojams, profesionalams, medžiotojams, miškininkams ir besidomintiems gamta.

Žmonijos raida yra neįsivaizduojama be miškų. Visais laikais miškas buvo glaudžiai susijęs su žmogumi: ir maitino, ir rengė, ir slėpė, ir pildė visus buities poreikius. Ne tik seksime žvėrių pėdsakais, žvalgysimės paukščių lizduose, skanausime miško gėrybių ir žvėrienos patiekalų, bet ir papasakosime daug neįtikėtinų istorijų apie mišką ir jo gyventojus.

Viešoji įstaiga ,,Baltų Atlantida”, įgyvendina žmogišką poreikį mylėti ir puoselėti savo kraštą. Svarbu žinoti, kas mes ir iš kur atėjom. Nesistengiam paversti gamtos lobius ūkio subjektu.
Mes neatstovaujam jokiam politikų ar verslo susivienijimų klanui. Kaip priemonę, kuri plačiausiai supažindina besidominčius ir mažiau suinteresuotus, mes pasirinkom televizijos laidą apie miško gyvenimą. Pastebėjome, kad visuomenėje yra didelis poreikis tokių švietėjiško, mokomojo pobūdžio TV laidų, nes šiai dienai viešojoje erdvėje pateikiama paviršutiniškai ar tendencingai.
Informacija yra vienpusė, kuri nušviečia medžiotojus ar miško naudmenų naudotojus kaip blogį, o apie kitką visai nekalbama. Jūsų paramos dėka galime įgyvendinti TV projektą ,,Miško atspalviai”.

Laidos tikslas – pristatyti medžioklės ir gamtos naujienas, aktualijas. Formuoti visuomenės nuomonę, kad medžiotojas nėra tik beatodairiškas vartotojas, kuris į gamtą žiūri per vartotojo prizmę, supažindinti su miškotvarka ir aplinkosauga. Miškas yra lobynas, tačiau šiuos lobius privalome ne pasiimti, bet puoselėti ir palikti ateities kartoms.

Tapkite televizijos laidos ,,Miško atspalviai” kūrimo dalimi ir prisijunkite prie mūsų Patreonų – https://www.patreon.com/miskoatspalviai

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 4.4 / 5. Balsavo: 11

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą