Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Susidūrimas su bebru baigėsi operacinėje

Turinys:

Pirmąjį, tikrai karštą, vasaros savaitgalį Stokholmo gyventoja Sofie Adde nusprendė praleisti prie ežero. Tačiau nekaltas pasiplaukiojimas baigėsi pas chirurgą, nes jai į šlaunį įkando bebras, rašo thelocal.se.

„Tiesiog norėjau ramiai pasiplaukioti. Nuplaukiau nuo kranto vos kelis metrus ir šlaunyje pajutau skausmą. Iš karto po to šalia manęs išniro bebro galva“, – pasakojo keturiasdešimtmetė S. Adde.

Moteris teigia iš pradžių nesupratusi kas įvyko. Bebras greitai vėl panėrė, o ji išsigandusi grįžo atgal į krantą. Išlipusi iš vandens ji pamatė, kad jos šlaunis kraujuoja. Ji nedelsdama sėdo į automobilį ir nuvyko į netoliese esančią ligoninę.

Ligoninėje jai buvo suteikta pirmoji pagalba: chirurgas išvalė žaizdą ir paslėpė ją po keliomis siūlėmis. Moteris smarkiai nenukentėjo ir pavojus gyvybei nebuvo iškilęs.

„Dažnai lankydavausi prie to ežero. Manau, kad tą bebrą esu mačiusi ir anksčiau. Nepykstu dėl šio įkandimo. Greičiau man tai kelia juoką“, – prisipažino S. Adde.

Stokholmo Gamtos istorijos muziejaus biologas Didrikas Van Hoenackeris taip pat pasijuokė iš šio nutikimo. „Greičiausiai moteris susidūrė su bebru. Bebrai tikrai nelūkuriuoja po vandeniu ir nelaukia kol galės ką nors užpulti“, – teigė mokslininkas.

Nors bebrai žmones puola labai retai, visgi šiemet vienam baltarusiui susidūrimas su bebru baigėsi tragiškai – vyras mėgindamas prisiartinti prie bebro ir jį nufotografuoti gyvūną išprovokavo pulti. Bebras perkando arteriją ir žvejys mirtinai nukraujavo.

„Bebrai, kaip ir visi kiti laukiniai gyvūnai, ginasi, kai jiems iškyla grėsmė. Galbūt ir pats gyvūnas išsigando susidūręs su moterimi po vandeniu,todėl ir įkando. Čia tikrai retas atvejais, nes paprastai prie bebro, net labai norint, nepavyks prisiartinti“, – apie įvykį komentavo Stokholmo universiteto biologijos profesorius Magnusas Enquistas.

Nukentėjusi sakė, kad neatsisakys plaukiojimo, bet nuo šiol rinksis kitą vietą tai daryti. „Ženklą iš gamtos supratau. Nuo šiol rinksiuosi kitą maudynių vietą ir atidžiau rinksiuosi vietą, kur leisiu maudytis savo šuniui“, – teigė S. Adde.

Grynas

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą