Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Sąjunga “Gamta” palaiko Simoną Gentvilą

Lietuvos medžiotojų sąjunga “Gamta” pasisako prieš, save laikančio gamtosaugininku, A. Gaidamavičiaus vykdomą viešųjų ryšių akciją Simono Gentvilo atžvilgiu.

Mes palaikome Simoną Gentvilą dėl paprastų priežasčių, jis buvo vienas iš nedaugelio Seimo narių, kurie domėjosi ginklų ir šaudmenų kontrolės įstatymu, kovojo prieš jo priėmimą, jis gilinosi ir turėjo tvirtą nuomonę švino šaudmenų uždraudimo įgyvendinimo tvarkoje, pasisakė prieš miškų naudojimo politikos reorganizavimą.

Tai labai nepopuliarios temos visuomenėje ypač prieš pat rinkimus. Tai rodo, kad šis jaunas politikas turi stuburą ir jam rūpi aplinkosaugos klausimai daugiau, negu visai rėksnių grupei, kurie neturi jokios atsakomybės ir atsižvelgiant į visuomeninės organizacijos Labanoro klubas įsteigimo datą, peticijos turinį, yra aiškiai  galimai užsakomojo pobūdžio.

Būkime tvirti, atrinkime galų gale pelus nuo grūdų… 

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 4.7 / 5. Balsavo: 93

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

10 Komentarai

 • Liberalų laisvė
  Posted 2020.11.07 at 21:52

  Portalas kontroliojamas. Komentarai prieš Gentvilą blokuojami.

  2
  7
 • Ovidijus
  Posted 2020.11.01 at 11:06

  Sigitai,
  aš turėjau omeny,kad praeitos kadencijos lengvai paveikiamas ir,matyt,priklausomas ministras kartu su grupuote savanaudiškų veikėjų iš alia patariamosios /konsultacinės Tarybos tiek prigadino medžiotojų įvaizdį ,kad dabar tos pačios grupuotės veikėjų palaikymas gali tik pakenkti rimtam politikui…
  Jam žymiai geriau seksis be tokių veikėjų palaikymo 🙂
  Ovidijus

  1
  2
 • Pilietis
  Posted 2020.11.01 at 08:07

  Taip “gerai” atstovaujama medžiotojų bendruomenė , kaip buvo atstovaujama prie dabartinio ministerio tai neduok tu Dieve. Visuomenės akyse medžiotojai tokie patys priešai, kaip ir verslininkai. Medžiotojų rengimo srityje, vietoje, to, kad būtų ugdomi gamtos profesionalai, nueita papraščiausiu keliu. Suteikta krūva supaprastinimų ir laisvių. Tie kas mąsto, džiaugiasi, tie kas seno kirpimo žvėrių šaudytojai, tiem artimuoju laikotarpiu šaldikliai pildosi sparčiai. Lapus spausdinasi kas nori, limitai butaforiniai, skirstymas limitų lempinis, kontrolė aplinkos apsaugos apgailėtina. Tuoj kaip Baltijos jūroj turėsim negyvas zonas, nes pilna klubų, kurie laukia nesulaukia zuikių sezono nes briedžiai šiemet, kažkur užstrigę, elnių dar neprisiveisė, stirnos ateina iš kaimynų, šernai dar neatsigavę nuo maro, kaimyniniai bureliai dar danielių neįveisė…. pamiršau paminėt ančių sezoną, jis buvo gana sausas….
  Tai vat taip valstybinis turtas buvo valdomas ir saugomas, o tarp jo eksplotuotojų atskirtis padidėjo dar labiau. Vieni tobulėja savarankiškai, kitiems valdžia pripylė dar daugiau vandes į purvo balą!
  Taigi jeigu tai bus p.Gentvilas tikrsi blogiau nebus, gali būti tik geriau!

  11
  2
 • Medinis
  Posted 2020.10.30 at 22:36

  Jo prie Mažeikos gamtos naikintojams buvo gerai, norite, kad šis tipas pabaigtų jo darbus. To nebus, neabejokite.

  5
  10
 • Advokatas Arūnas Marcinkevičius
  Posted 2020.10.29 at 13:32

  Lietuvos Ginklų savininkų asociacija (LiGSA) pilnai ir besąlygiškai pritaria LMS “GAMTA” pozicijai šiuo klausimu ir Garbiojo parlamentaro Simono Gentvilo kandidatūrai Aplinkos ministro pareigoms.

  85
  4
  • Medinukas
   Posted 2020.10.29 at 13:54

   Jūsų vadovaujama asociacija, gerbiamas advokate, ne žodžiais, o nuveiktais darbais pelnė visuomenės ir politikų pripažinimą, bei išsikovojo tvirtą poziciją. Todėl, tikėkimės, bendromis pastangomis viskas pavyks!

   72
   5
  • Medinukui
   Posted 2020.10.29 at 14:19

   Ką bendro šita LiGSA turi su medžiokle ir aplinkos apsauga? Jie gi į krašto apsaugą, saugumą, gynybą ir lobizmą orientuojasi. Visai kitas sritis 🙁 Ar aš suklydau? 😉

   15
   32
  • varovas
   Posted 2020.10.29 at 22:42

   “Medinukui”, 2020.10.29 14:19

   Manai apsieisim patys vieni, atskirai ir be kitų organizacijų paramos? Dabar taip įgyvendinamas “Skaldyk ir valdyk!” principas? Kažkada teko skaityti, kad bandymai skaidyti patvirtina teisingai pasirinktą taktiką ir veiksmų rezultatyvumą. Skaidoma tik tada, kada bijoma vienybės ir sutelktumo! Neleiskim to daryti.

   25
 • Ovidijus
  Posted 2020.10.29 at 10:51

  Tokie palaikymo pareiškimai daro atvirkštimį efektą,nebent to ir siekiama 🙂

  7
  61
  • Sigitas
   Posted 2020.10.29 at 14:05

   Ovidijau, jeigu mes visi tokiu metu nepalaikysime tikro Patrioto ir Profesionalo kandidatūros į aplinkos ministro postą, tai kuo tapsime patys ir ko verti būsime?

   120
   4

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą