Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Prisidėkite prie kokybiško turinio kūrimo

Turinys:

Periodinius leidinius, dienraščius ir žurnalus įpratome pirkti jau seniai. Kokybiškas turinys visada buvo vertinamas ir turėjo savo kainą. Šiais technologijų laikais, tekstai iš popierinio formato konvertavosi į skaitmeninį. Neperseniausiai dar turėjome kelis lietuviškus žurnalus medžiotojams, bet dėl vienokių ar kitokių aplinkybių jie nustojo gyvuoti.

Tikriausiai pastebėjote, kad net didžiausi Lietuvos naujienų portalai pradėjo siūlyti mokamą turinį.

Norime pasidžiaugti, kad „Miske.lt“ yra populiariausias naujienų portalas Lietuvos Medžiotojų tarpe. Per mėnesį mus aplanko daugiau nei 45 tūkst. lankytojų, kurie generuoja daugiau nei 100 tūkst. straipsnių ir naujienų parodymų.

Savaime suprantama, kad pasiekti tokius rezultatus reikalingi resursai ir be abejo autoriai gebantys kurti kokybišką turinį. Deja, bet medžioklės sritis nepasižymi autorių gausa, todėl reikia vertinti esamus ir stengtis atrasti naujų talentų. 

Nuo pat pradžių savo skaitytojams suteikiame galimybę skaityti turinį nemokamai. Norime ir toliau išlikti laisvai prieinami, todėl kviečiame jus prisidėti prie kokybiško turinio kūrimo ir tapti mūsų Patreonais!  Kas yra Patreon?

Surinktos lėšos bus skiriamos turinio kūrimui, autorių honorarams ir svetainės palaikymui.

Tikimės, kad iš daugiau nei 15 tūkst. medžiotojų bendruomenės, atsiras tokių, kurie įvertins mūsų veiklą ir prie jos prisidės. Tuo pačiu suteikdami kitiems galimybę ir toliau skaityti turinį nemokamai.

“Miske.lt”
Deividas Staponkus

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

2 Komentarai

 • Pilietis
  Posted 2020.01.29 at 20:10

  Labai sveikinu šią idėją. Pats ją siūliau kažkada komentaruose. Gerbiami medžiotojai ir ne tik. Jeigu ne miške.lt liekam visiškai be lietuviškos minties apie medžioklę ir gamtą. Televizinės laidos iš Šiaulių gi net nežinau, kaip užvadint. Ją reik draust….
  Tad raginčiau aktyviau prisidėt, nes iki šiol filantropiškom sąlygom gaudavom superinį turinį. Komsndai valio!

 • Virgis
  Posted 2020.01.29 at 16:29

  Jo, kai buvo žurnalas ,,mūsų gamta” – buvo nuostabu, ir turinys prasmingas ir kiek informacijos, dabar gi tik prasmė – pinigai …ir apie afriką, į kurią tik 5 proc. pajėgūs nuvykti.

  6
  1

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą