Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Paskaita „Tauriųjų elnių medžioklė viliojant rujos metu“

Turinys:

Menas prisikviesti taurųjį elnią – vienas iš sudėtingiausių medžioklės būdų, medžioklės „aukštoji mokykla“ ir šimtmečių tradicijų dalis.

Kviečiame į š. m. rugsėjo 7 d. 19.00 val. Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos rengiamą paskaitą „Tauriųjų elnių medžioklė viliojant rujos metu“.

Savo patirtimi medžiojant šiuo būdu dalinsis nuolatinis elnių viliotojų varžybų dalyvis, vienas geriausių šios srities žinovų ir praktikų Rytis Andriuškevičius. Paskaita vyks nuotoliniu būdu, Microsoft Teams platformoje.

Paskaita yra mokama. Registracijos mokestį 10 eurų, prašome pervesti į Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos sąskaitą: įm.k.191904126, AB SEB bankas a/s LT61 7044 0600 0030 3968. Mokėjimo paskirtyje būtinai nurodyti „Už 2021-09-07 paskaitą“. Jei mokate už kitą asmenį, mokėjimo paskirtyje dar nurodykite dalyvio vardą ir pavardę.

Norinčius dalyvauti paskaitoje, prašome registruotis el. p. lmzdkinologija@gmail.com. Registruojantis prašome nurodyti vardą, pavardę, telefoną ir el. paštą bei kartu atsiųsti registracijos mokesčio pavedimo kopiją.

Užsiregistravusiems, bus atsiųsta nuoroda prisijungimui. Dėl smulkesnės informacijos kreiptis į Draugijos šunininką Vytautą Tamošiūną – tel. 8 662 14 095.

Registracija vyksta iki 2021 m. rugsėjo 6 d. Įvertinkite savo kompiuterio ir interneto galimybes prisijungimui. Užsiregistravusiems, bet nesudalyvavusiems paskaitoje, registracijos mokestis nebus grąžinamas.

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 4.1 / 5. Balsavo: 9

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą