Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Neskaidrus konkursas medžiotojų įvaizdžiui gerinti?

Turinys:

Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija skelbia viešą konkursą dėl Medžioklės etikos ugdymo ir atsakingo elgesio naudojant Lietuvos fauną skatinimo per TV ir interneto priemones projekto sukūrimą. Projekto vertė 24793.39 EUR.

Idėja sveikintina ir turėjo būti įgyvendinta žymiai anksčiau, tačiau prikimo aprašymas kelia abejonių.

Prikimo aprašymas ir reikalavimai: 7 TV vaizdo reportažų sukūrimas, jų parengimas transliuoti bei transliavimas nacionalinės televizijos programos jau veikiančioje TV laidoje bei jos interneto priemonėse. 1 TV vaizdo reportažo trukmė – 7 min (be komercinių ar informacinių intarpų). TV vaizdo reportažai turi būti transliuojami tarp 8 ir 12 val. ryto ir/arba tarp 16 ir 21 val. pasiūlytoje veikiančioje TV laidoje ne reklaminiuose blokuose.
Papildomos paslaugos: ne mažiau 20 rubrikos, kurioje bus transliuojami TV vaizdo reportažai, anonsų per savaitę nacionalinės televizijos programoje; TV vaizdo reportažų įrašai pasiekiami nacionalinės televizijos interneto tinklalapyje; papildomas viešinimas nacionalinės televizijos socialiniuose tinkluose (ne mažiau 1000 interakcijų).

Kaip matome iš reikalavimų konkursas aiškiai parašytas vienai jau veikiančiai TV laidai ir kiti kandidatai nelabai turi galimybės sudalyvauti konkurse. Konkurso sąlygose yra nurodytas konkretus laidos rodymo laikas bei privalomas anonsų skaičius.

Iniciatyva sveikintina, tačiau pirkimo sąlygos turi būti pakeistos, kad konkurse galėtų dalyvauti daugiau kandidatų ir būtų gaunamas geriausias rezultatas už mažiausią kainą. Šiuo metu šis konkursas atrodo neskaidriai ir kvepia susitarimais už uždarų durų.

Pirkimo nuoroda.

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 4.5 / 5. Balsavo: 21

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

5 Komentarai

 • Satrebla
  Posted 2020.09.18 at 20:39

  Jei Taurietis būna išsimiegojęs, tai dar puse bėdos laida gaunas. Bet jei po vakarykščio, tai neina suprasti ką jis ten šlebizavoje.

 • marius
  Posted 2020.09.18 at 19:44

  Deividai, manau dauguma pritars, kad tu be konkurso turi laimėt šį pirkimą!!! atliksi darbą taip kaip reikia!!

 • Medžiotojas Deividas
  Posted 2020.09.18 at 16:01

  Yra gan neblogų vaizdų “youtube” platformoje, kad kur minėtos laidos vedėjas rodo savo medzioklės etikos aukštumas. O pats laidos formatas ir pateikimas, gero įvaizdžio dažnu atveju taip pat nekuria.

 • Virgis
  Posted 2020.09.18 at 15:52

  Ir kur tos tarnybos, kurios ale kovoja su korupcija…?
  Čia faktas, kaip ant delno,pinigų plovimas.

 • Medžiotojas
  Posted 2020.09.18 at 15:37

  Panašu, kad “Tauro ragas” pažadėjo kai kam pasidalinti pelnu. Labai abejoju, kad šios laidos kūrėjai gali gerinti medžiotojų įvaizdį. Viešas pirkimas yra neskaidrus ir turi būti atšauktas.

  16

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą