Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Medžiotojų apklausa

Turinys:

Šių metų birželio 10 d. pirmą kartą Lietuvos istorijoje medžiotojų bendruomenė rinksis į Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos organizuojamą visuotinį medžiotojų suvažiavimą „Stipri medžiotojų bendruomenė – tvarios ir atsakingos medžioklės ateitis“. 

Tai pirmasis toks renginys, kuris, tikimės, ilgainiui taps nauja mūsų bendruomenės tradicija, padėsiančia tvarius pagrindus bendruomenės vieningumui ir deramai bei atsakingai veiklai, formuojant medžioklės ir gamtosaugos politiką Lietuvoje.

Renginio metu turėsime įdomią diskusiją apie medžioklę ir jos dabarties aktualijas, medžioklės teisinį reguliavimą, šiuolaikinės komunikacijos svarbą medžioklės srityje ir kitais svarbiais klausimais. Pranešimais ir žiniomis pasidalins mokslininkai, teisininkai, komunikacijos ekspertai ir svečiai. 

Tam, kad diskusija būtų efektyvesnė, labai prašome jūsų visų skirti kelias minutes, atsakant į šioje anketoje pateiktus klausimus. 

Jūsų visų atsakymai – mums yra labai svarbūs.”

Apklausa vykdoma elektroniniu formatu iki birželio 1 d. 

Užpildytos apklausos anketos niekur siųsti nereikia, tiesiog užpildžius prašomus laukelius reikia paspausti mygtuką „pateikti“ ir duomenys automatiškai bus sugeneruoti. 

Pažymime, jog gauti duomenys bus konfidencialūs ir naudojami tik bendrai analizei.

Apklausos nuoroda: https://forms.gle/w4DAbFdgaAV1oUci6

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 4.5 / 5. Balsavo: 44

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

2 Komentarai

 • Petrutė
  Posted 2023.05.24 at 17:50

  Tai ne pirmas visos Lietuvos medžiotojų susirinkimas. Gal ne tokiu skambiu pavadinimu, bet jau buvo. Pasitikrinkite

  7
  3
  • Gediminas
   Posted 2023.05.25 at 14:47

   Pasitikrinus mano, 42+ metų medžiotojo, atmintį, VISUOTINIO Lietuvos medžiotojų suvažiavimo (susirinkimo), deja, bet joje nerandu. Buvo visuotiniai draugijų (sąjungų, etc), regioniniai draugijų ir kt., suvažiavimai, bet VISŲ Lietuvos medžiotojų, įskaitant (kviečiant) ir neasocijuotus kolegas, suvažiavimo, deja…

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą