Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Medžioklės ir amatų festivalis – „Išeik, sūduvi, ant dvaro pamandravot“

Turinys:

Jau visai netrukus, birželio 12-15 d. Zyplių dvare vyks Medžioklės ir amatų festivalis „Išeik, sūduvi, ant dvaro pamandravot“. Trijų dienų festivalis su išskirtine medžiotojiška programa: seminarai, degustacijos, šventinė mugė, koncertai ir daug kitų veiklų bei pramogų.

Pagrindinę festivalio dieną – birželio 15 d. LMŽD medžiotojų būreliai ir klubai savo įrengtuose kiemeliuose eksponuos medžioklės trofėjus, vaišins gardžiais medžiotojiškais patiekalais!

Vyks medžiotojo, kolekcininko, Alytaus medžiotojų ir žvejų draugijos pirmininko Vytauto Kucevičiaus paroda „Kurtinio giesmė“ bei Lietuvos elnių kvieslių čempionatas.

Į elnių kvieslių čempionatą galima registruotis, susisiekus su Daivaru Rybakovu (tel. nr. +37065531557) Kviečiame visus dalyvauti vieninteliame tokio koncepto –  Medžioklės ir amatų festivalyje!

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 4.7 / 5. Balsavo: 16

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

1 Komentarai

  • arvydas
    Posted 2024.06.16 at 11:09

    nu.liuks šventė !!!!Kas nebuvot-galit gailetis….Visi malonūs,tiek aptarnaujantis personalas,tiek medžiotoju klubų žmones ir t,t,t….Viskas praejo kulturingai,-vadinasi mokame švesti be jokių nesamonuų !!!…Nesedejau vienoi vietoi,taip kad stebejau viska.liuks.Padeka….pvz…paklausiau vieno klubo gal vadovas medžiotoju -kiek kainuoja šerno galvos iškamša ? atsakė 1100 eur…o tu iškamšų ivait\rių žvėrelio buvo nemažai,ne šimtais bet dešimtis tikrai !!!!! Labdaringos vaišes ir buvo.intelegentijos suvažiavimas-pagalvojau aš.

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą