Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Medžioklė svetimuose plotuose kainuos 11 tūkst. litų

Turinys:

Praėjusį penktadienį Panevėžio regiono aplinkos apsaugos departamento Gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai išaiškino net kelis pažeidimus. Pareigūnai sulaikė neteisėtai sumedžiotas 2 stirnas pasisavinusius piliečius ir, atlikdami patikrinimą vieno iš jų sodyboje, aptiko neleistinų ne mėgėjiškos žūklės įrankių – tinklų.

Vasario 28 d. pareigūnai gavo pranešimą apie Rokiškio rajone, „Salagirio“ medžiotojų klubo medžioklės plotuose medžiojamas stirnas. Pareigūnams pranešta, kad du medžiotojai medžioja svetimuose medžioklės plotuose naudodami šūvio garso slopintuvą, ant optinio taikiklio uždedamą naktinio matymo taikiklį, turintį elektroninio vaizdo keitiklį.

Įtarę, kad yra pastebėti, pažeidėjai iš įvykio vietos paspruko, o jų nušautas stirnas pasisavino kiti 2 piliečiai. Vėliau pažeidėjai sulaikyti jau Kupiškio rajone, dėl jų veiksmų Rokiškio rajono policijos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Atliekant apžiūrą vieno iš stirnas pasisavinusių piliečių sodyboje Rokiškio rajone, rasti neleistini ne mėgėjų žvejybos įrankiai – tinklai. Iš pažeidėjo paimti 6 vnt. statomų ir 2 vnt. traukiamų tinklų. Už jų laikymą pažeidėjui gresia bauda nuo 200 iki 700 Lt.

Neteisėtai stirnas medžioję piliečiai gamtai padarė bemaž 11 tūkst. litų žalą.am

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą