Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

LMŽD pranešimas dėl medžioklės lapų klastojimo

Turinys: and

Medžioklė yra ne tik garbingas užsiėmimas, kuris turi savo gilias tradicijas, bet ir didelė gamtosaugos dalis. Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugija smerkia bet kokią neteisėtą veiklą, todėl pastarieji įvykiai dėl medžioklės lapų klastojimo, nėra priimtini ir toleruotini.

Dėl tokių įvykių nukentės ne tik šio klubo nariai, bet ir visa medžiotojų bendruomenė. Raginame  medžiotojus, turinčius informacijos apie šį įvykį, bendradarbiauti su atsakingomis institucijomis, kad kuo skaidriau ir greičiau šis atvejis būtų išaiškintas.

Didžioji dalis medžioklės klubų ir būrelių puoselėja bei saugo medžioklės plotus, bendradarbiauja su atsakingomis institucijomis, palaiko gerus santykius su ūkininkais ir vietinėmis bendruomenėmis.

Kaip bebūtų apmaudu, tačiau laikas nuo laiko pasitaiko tokių atvejų, kurie užtraukia gėdą visai medžiotojų bendruomenei ir gadina medžiotojo įvaizdį visuomenės akyse. Tikimės, kad šis atvejis bus išaiškintas kaip galima greičiau, o galimai pažeidimus padarę asmenys sulauks atsakomybės.

Virginijus Kantauskas – Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos pirmininkas

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 4.4 / 5. Balsavo: 21

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

1 Komentarai

  • Post Author
    Miske.lt
    Posted 2021.07.31 at 15:45

    LMŽD pozicija teisinga, organizacija aiškiai pasako, kad tokie dalykai nėra priimtini ir toleruotini.

    34

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą