Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Lietuvos medžiotojai pirmieji turės tokią programėlę

Turinys:

Su kiekviena diena vis labiau populiarėjant išmaniesiems telefonams ir sparčiai augant programėlių poreikiui, išskirtinai pirmiesiems Europoje – Lietuvos medžiotojams pristatyta analogų neturinti programėle “Prie Laužo“. Tai savotiškas “Facebook” analogas, tačiau skirtas tik medžiotojams!

Kaip kilo mintis sukurti tokią programėlę? O gi viskas labai paprasta – tikriausiai ne vienas medžiotojas yra sulaukęs prieštaringų komentarų socialiniuose tinkluose po savo įkeltomis nuotraukomis iš medžioklių ar po tam tikrų pasisakymų. Mūsų nuomone socialiniai tinklai netinkama vieta tokioms nuotraukoms ir diskusijos, nes ten didžioji dalis žmonių kurie nesupranta medžioklės ir yra nusiteikę priešiškai.

Daugelis tikriausiai pasakysite, kad tam yra forumai – mes nieko prieš forumus neturime, tačiau naršyti juose per išmaniuosius telefonus yra ganėtinai nepatogu ir sudėtinga. Daugiau nei 70% socialinių tinklų lankytojų naršo su išmaniaisiais telefonais, tad mes ir pagalvojome, o kodėl medžiotojai negalėtu turėti savo socialinio tinklo programėlės? Štai taip ir gimė programėlė “Prie Laužo“.

Pati programėlė yra skirta “Android” sistemai ir ji veikia tik išmaniuosiuose telefonuose. Pati programėlė yra lengvai perprantama ir neperkrauta nereikalingomis funkcijomis. Stengėmės padaryti viską kaip galima paprasčiau.

Kviečiame visus išbandyti programėlę “Prie Laužo” ir linkime gerų emocijų bendraujant!

Programėlę įsidiegti galite “Google Play” parduotuvėje arba paspaudę čia.

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

2 Komentarai

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą