Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Lenkijos Medžiotojai protestuoja prieš žaliųjų įstatymus

Turinys:

Lenkijoje kilo dideli medžiotojų protestai prieš naujus gamtos apsaugos įstatymus, kuriuos siūlo žaliojo judėjimo atstovai. Medžiotojai teigia, kad įstatymai smarkiai ribotų jų teisę ir galimybę medžioti.

Vienas iš ginčytinų punktų yra privaloma ginklų savininkų patikra kas trys metai, kurią medžiotojai laiko neproporcinga ir pertekline. Antras punktas yra medžioklių draudimas savaitgaliais, kuris smarkiai apribotų medžiotojų galimybes vykdyti savo pareigas. Trečias yra beveik visų laukinių paukščių medžioklės uždraudimas, kuris medžiotojų teigimu, pakenktų ekosistemai ir biologinei įvairovei.

Medžiotojai reikalauja, kad valdžia atsisakytų šių įstatymų ir konsultuotųsi su jais dėl medžioklės reglamentavimo. Jie taip pat sako, kad žaliojo judėjimo atstovai yra pseudo gamtos mylėtojai, kurie nesupranta medžioklės tradicijų ir jų naudos.

Medžiotojų protestai vyksta ne tik Lenkijoje, bet ir kitose Europos sąjungos šalyse, kur žaliasis kursas taip pat kelia nerimą ūkininkams, miškininkams ir kitoms su gamta susijusioms grupėms. Protestuotojai sako, kad jie nori ginti savo teises ir interesus prieš žaliųjų spaudimą ir ideologiją.

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 4.9 / 5. Balsavo: 36

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

3 Komentarai

 • Diedas
  Posted 2024.02.28 at 13:51

  Pasirodo, Lenkijoj tas pats kaip ir Lietuvoj – pasikeitė valdžia tai reikia parodyt, kad dirbam ir pradeda nuo visokių draudimų. O ornitologai ir visi kiti paukščiukų mylėtojai (aš taip pat neabejingas) pirmiausia turėtų imtis rimtų veiksmų prieš palaidus katinus. Nuo kokio balandžio iki rugpjūčio visi katinai turėtų būt vedžiojami tik su pavadėliu arba visai uždaryti namuose. Ir gandrai. Bet čia jau reikia nežinia ir kaip, bet apšviest miesčionis ir viešint visus šio didžiausio razbainiko zbitkus. Ir čia tikrai ne bolševikai lizdų ant kas antro stulpo prikėlė.

 • Ūkininkas
  Posted 2024.02.22 at 07:40

  Svarbiausiai kelios bobelės ir apsišaukeliai i ornitologai sukurė organizacijas kurios savo narių skaičiumi nesurinktu nei 50 žmogeliukų o juos priima premjerė , prezidentas ir jiems net nereikia važiuoti į vilnių su traktoriais .Paskykite man naiviam už kokius pinigus tos otrganizacijos finasuojamos? Ar tai ne bolševikų pinigėliai kaip ir profsąjungoms?

 • Šernas
  Posted 2024.02.21 at 16:13

  Nu NA….. UI TIE ZALIEJI. Jie besaugodami viska sigriaus debilų gvardija

  12

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą