Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Ką daryti jei pasibaigė leidimo ginklui galiojimas

Turinys:

Policijos departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Viešosios policijos valdybos atsakymas, dėl leidimo laikyti (nešiotis) ginklus galiojimo termino pratęsimo karantino metu.

Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2020 m. vasario 26 d. nutarimu Nr. 152 „Dėl valstybės lygio ekstremaliosios situacijos paskelbimo“ visoje šalyje dėl naujojo koronaviruso (COVID-19) plitimo grėsmės paskelbta valstybės lygio ekstremalioji situacija, taip pat Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2020 m. kovo 14 d. nutarimu Nr. 207 „Dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo“ paskelbtas karantinas. Siekiama užtikrinti saugias bei sveikas pareigūnų, valstybės tarnautojų ir kitų darbuotojų darbo sąlygas policijos įstaigose, sumažinti fizinių kontaktų skaičių ir apriboti viruso COVID-19 galimybę plisti.

Atsižvelgus į esamą situaciją ekstremaliosios situacijos laikotarpiu, prašymus dėl leidimo laikyti (nešiotis) ginklus galiojimo termino pratęsimo (perregistravimo) galima pateikti tik elektroninėje erdvėje per www.epolicija.lt tinklalapį. Ekstremaliosios situacijos metu nebus galima tiesiogiai teikti prašymų ir gauti leidimų. Licencijavimo paslaugos elektroninėje erdvėje bus teikiamos įprasta tvarka, t. y. bus registruojami pateikti prašymai, priimami sprendimai, teikiami atsakymai elektroniniu būdu.

Taip pat bus priimami (registruojami) prašymai, pateikti elektroninėje erdvėje, ir be visų reikiamų dokumentų (pvz., prašymai perregistruoti leidimus laikyti (nešiotis) trumpuosius šaunamuosius ginklus bus priimti be žymos, kad trumpasis šaunamasis ginklas yra išbandytas teisės aktų nustatyta tvarka, prašymai perregistruoti leidimus laikyti (nešiotis) ginklus bus priimti be medicininės pažymos ir pan.). Tokių prašymų nagrinėjimas bus tęsiamas, kai bus pateikti visi trūkstami dokumentai.

Pagal gautus asmenų prašymus parengti leidimai ir kiti popieriniai dokumentai pareiškėjams bus atiduoti pasibaigus ekstremaliajai situacijai. Esant galimybei saugiai atiduoti dokumentus pareiškėjams, policijos įstaiga gali organizuoti dokumentų atidavimą.

Taip pat norėtume atkreipti dėmesį, kad fiziniams ar juridiniams asmenims nebus taikoma atsakomybė už laiku neįvykdytus įstatymuose nustatytus įpareigojimus, jei šių įpareigojimų neįvykdymas susijęs su ekstremaliąja situacija.

LMŽD

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 2 / 5. Balsavo: 3

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

3 Komentarai

 • Gintautas
  Posted 2021.01.12 at 18:03

  saviginai laikyti išduoto ledimo galiojimas baigiasi,toliau pratęsti nebenorėčiau.Ką turiu daryt ?

  9
  2
 • Andrius Draugsas
  Posted 2020.11.11 at 19:43

  Del ginklo leidimo pratesimo

  4
  4
 • Virgis
  Posted 2020.05.15 at 14:59

  Ar bus galima medzioti pasibaigus ginklo laikimo leidimui, nes ant leidimo parasita leidimas laikiti ir nesioti ginklus kiek supratau laikiti bus galima kol nesibaigs karantinas o nesioti ir medzioti girdejau kad nebus galima .

  5
  2

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą