Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Debeikių medžiotojų klubo nariai sukilo prieš vadovybę

Turinys:

Z. Karalkevičius Anykščių rajono apylinkės teisme medžiotojų klubui „Debeikiai“ iškėlė bylą, kuria prašo panaikinti „tik grupei asmenų tarnaujančius, o kitus medžiotojus diskriminuojančius įstatus“.

„Mes norim dialogo, ramiai medžioti ir nesilankstyti klubo vadovui bei jaustis kuo nors kaltais“, – į teisėjos Jolantos Gasparavičienės klausimą, ar įmanoma šalims sudaryti taikos sutartį ir eiti ramiai sau medžioti, atsakė 30 metų medžiotojo stažą turintis Z. Karalkevičius.

Z. Karalkevičius, jo teigimu, siekia „baigti grupelės žmonių ambicijų ir poreikių tenkinimą, kad klubo valdyba tarnautų visiems nariams, bet ne tam tikriems asmenims“.

Medžiotojas piktinasi, kad vadovas R. Juozapavičius trukdo susipažinti su klubo dokumentais. „Įstatuose įrašytas teiginys, jog medžiotojas, turintis du įspėjimus, gali būti šalinamas iš klubo“, – diskriminacinėmis sąlygomis skundėsi Z. Karalkevičius. Jam nepatinka ir tai, kad R. Juozapavičius vieniems medžiotojams medžioklės lapą išduoda vienai savaitei, kitiems – net dviem mėnesiams. „Kokiam laikui medžiotojas prašo medžioklės lapo, tokiam ir išduodu, o jei nieko nesako, išrašau vienai savaitei“, – gynėsi R. Juozapavičius.

Z. Karalkevičiui norėtųsi, kad klube vyktų diskusija, būtų išklausomas kiekvienas narys, o ne taip, kaip yra dabar: žmogus, penkerius metus klube nemedžiojęs, gali balsuoti ir priiminėti sprendimus.

„Pats ponas Zenonas visuotiniame susirinkime neleido pasisakyti 23 klubo nariams, nes jie jam yra perleidę balsavimo teisę, todėl Zenonas vienas už juos balsavo. Kaip juos galima išklausyti, jeigu jie neturi balso teisės?“, – teisme savo poziciją gynė R. Juozapavičius.

Abiem pusėms susitaikyti ir pasirašyti taikos sutartį teismas suteikė laiko iki gruodžio 10 dienos.

Arvydas LINGAITIS
anyksta.lt

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Komentuoti

Merger Duo NXP50
Pirmieji „Pulsar“ multispektriniai žiūronai!

Žiūrėti apžvalgą