Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Aplinkosaugininkai ginkluojasi naujausiomis technologijomis

Turinys:

Aplinkos ministerija imasi veiksmingų ir modernių priemonių siekdama užtikrinti efektyvią gyvosios gamtos apsaugą. Jau greitai, visi aplinkos apsaugos inspektorių automobiliai bus „apginkluoti“ GPS/GSM sistemomis.

Dispečeriai galės į įvykio vietą nukreipti arčiausiai esančius pareigūnus. Aplinkos
apsaugos agentūrai (AAA) pavesta iki vasario 16 d. pasirūpinti, kad
visuose regionų aplinkos apsaugos departamentų (RAAD) ir AAA turimuose
automobiliuose būtų sumontuoti GPS/GSM imtuvai.

„Įdiegti įrenginiai leis užtikrinti efektyvų tarnybinių automobilių naudojimą. Atsakingi departamentų ir agentūros asmenys matys, kur konkrečiai yra pareigūnai ir reaguodami į iškvietimus nukreips arčiausiai įvykio vietos esančius inspektorius“, – sakė ministras V. Mazuronis.

Šiuo metu regionų aplinkos apsaugos departamentų automobiliuose jau yra sumontuota apie 60 vnt. GPS/GSM įrenginių. Diegiama kontrolės sistema leidžia matyti automobilių, kuriuose įmontuoti įrenginiai, judėjimo maršrutus. Tam tereikia turėti interneto prieigą. Sistema taip pat formuoja ataskaitas, kuriose galima matyti įvairius parametrus: kelionės pradžią ir pabaigą, trukmę, nuvažiuotą atstumą, vidutinį/didžiausią greitį ir kt.

Šie duomenys sistemoje saugomi ne trumpiau kaip 12 mėn. Palydovinės sistemos bus sumontuotos visuose turimuose 340-yje tarnybinių RAAD ir AAA automobilių.
Grynas

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą